Kader yazıyor biz oynuyoruz değil mi?

Ben hiçbirşeye müdahale edemiyorum yıllardır.sanki dışarıda bir rol verilmiş oynuyorum. neden hep planları bozuyor hayat.

Güncellemeler:
birşeye el atıyorum olmuyor istemediğim şeyler oluyor. bir plan yapıyorum gidiyor. napsam bilemedim? çok sorguladım çözemedim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• "Yeryüzünde ve sizin başınıza gelen her hangi bir olay yoktur ki, biz onu yaratmadan önce o, kitapta bulunmasın. Doğrusu bunu bilmek Allah'a kolaydır." (Hadid/22)

yani ne demekmiş ; allAh olsan bu hayat yine çekilmez kanks :(((

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayat bir rap şarkı gibidir. Hayat sana beati verir sen Üzerine free atarsın bazen tıkanırsın.Bazen punch atarsın bu kadar basittir ya 2pac sındır yada arsız bela tag yazmaktan ciğerim soldu :D

1|0
    0|0
  • Eger Kader yazıyor ve biz oynuyor olursak öbür dunyada cennet cehennem diye bir kavram olmazdı çünkü o şeyi yapan kader.yani bir yönetmen oyuncuya al bu rolü oyna derse ve oyuncuda oynadı rtük ceza verirse oyuncuya degil yönetmene ceza verir oyuncunun bir sucu olmaz bu durumda BENİM AÇIMDAN KADER BÖYLE

0|0
    0|0
  • Şans varsa kader yoktur. Varolan kader tanrının sizin hayatınızı önceden bilmesidir. Önceden yazılmış birşey yok.

0|0
    0|0
  • herkes kendı kaderını cızer

0|0
    0|0
  • Hayır, böyle düşünerek bile kaderini sen yazıyorsun.

0|0
    0|0
  • Biz sonunu bilmiyoruz istediğimizi yapıyoruz ama sonucunu bilen yaratıcı var

0|0
    0|0
  • Allah'a sor.

0|0
    0|1
  • yok öyle değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır tabiki çok yanlış düşünüyosun.Kaderin yazdığı ; annen,baban,ailen,ırkın,milletin.Gerisi senin elinde.

0|0
    0|0
  • böyle hıssetmenın nedeını kendıne guven eksıklıgın bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...