Neden erkekler hep imkansıza koşarlar, yanındakini görmezler?

onu sevmen varken neden? en kolayı oyken neden zora kaçar erkekler?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• İçimizde bir türlü yenemediğimiz imkansızlıgı başarma hissi var sadece. Zor olan güzeldir, elde edilirken zorsa kaybetmemek için herşeyi yaparsın mantıgı var.

Sadece Erkeklerde yok bu düşünce. Bayanlarda da var. İnsan psikolojisinin zayıflıkların birisi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• MErak etme hep karşına kacan cıkmış. Kalanı bulmak zordu .Erkek kolayca etkilenir ama cinsellikten. Erkegin duygularına indiginde dokundugun an ve zedeledigin an erkek cıldırır ve kacar.

0|0
    0|0
  • Hani kolay olan nerede bana hiç denk gelmedi. Bahtsız bedevi ile aynı kaderimi paylaşıyorum yoksa :) :(

0|0
    0|0
  • genelleme yapma :) bi kere ben öyle değilim armut biş ağzıma düş hesabındayım yani kolaya bayılırım

0|0
    0|0
  • bunun kızı erkeği yok herkes aynıdır

0|0
    0|0
  • arkadaş kolay olsa erkeklik olmazdı... erkeklik olmasa osmanlı o kadar genişlemezdi... gidemediğim yer bizim değildir hesabı...

yanlış bişey biliyorum da erkeğe öyle bi kadın olacak ki işte o erkek için bütün kadınlara bedel olacak...

0|0
    0|0
  • zoru severiz. kolaya değer vermeyiz o ceptedir zaten mantığı ile bakarız. Biz buyuz iğrenciz, kendi adına konuş dicekler tabi ama gerçekler acıdır.

0|0
    0|0
    • evet hepsi böyle panpa yani senin gibi bizede yüz vermemek düşüyo napalım

• bencede bu durum daha cok kizlar icin gecerlidir..

0|0
    0|0
  • Kimmis o densiz getirin bana falaka yatırım onu :o)

0|0
    0|0
  • bu durum kızlar ve kız gibi davranan erkekler için geçerlidir . . .

0|0
    0|0
  • impossible is nothing de ondan :)

0|0
    0|0
  • Ne kolay yoldan para kazanmayı sevdim...

... ne de kolay sevebileceğim kızı seçtim !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...