Sizinle aynı fikirde olmayan herkese saldırmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz?

Hoşunuza gitmeyen her cevapta saldırmaktan vazgeçin.Büyüyün artık. Kafatasınızın içersinde bir beyin varsa arada kullanın da ağırlık olarak taşımayın sadece.

Soru soruyorsan, hakaret edilmediği, saygısızlık edilmediği sürece her cevaba saygı göstermek zorundasınız. Herkes sizinle aynı fikirde olmak ve aynı şekilde karşılık vermek zorunda değil anlayın bunu.

Küfretme, hakaret etme hakkına sahip değilsiniz. Herkes önce haddini bilmeli. Size tatsız bir yaklaşım varsa uslubünca uyarırsınız olmadı şikayet edersiniz. Nedir bu saçmalık. İnsan kendini kontrol edemedikten sonra devamlı bir yetkilinin sizin ayarsızlığınızı kontrol etmeye çalışması yetersizdir, saçmadır belki ama malesef gereklidir.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• farklı görüşteki insanların düşüncelerine eleştiri sınırlarını aşarak küfür ederek saldıranlar evrimini tam olarak tamamlayamamış kişilerdir bence...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• beyaz zambaklar diye bir kitap okumuştum... hiçbir insan başka her insanı kontrol edemz diye karmaşık bir cümle içeriyordu... bence hiç kimse hiç kimseyi kontrol etmemeli... gişelerde bilet satıcı olmamalı...çöp tenekeleri...millet vekilleri başkanlar bile saçma... insan insanı yönetemez... hem hiç bir hayvan başka hiç bir hayvanın önünde söylediğin sana saygımdan ötürüdür diye doğrudur... veya senden korktuğum için sneinle aynı fikirdeyim dememiştir... fikir üretemeyen tek hayvandır insan... sapıklık edepsizlik üsulsüzlük için idyecek bişeyim yok... bana üslubunda hata yapanı banlama yetkisi verilse selam vereni banlarım... yetki insanı değiştirir...onun için hiçkimsede yetki olmamalı... herkez eşit olursa mantık kuralları çerçevesinde eş aransa...birliktelikler çok sağlam temmelerle atılacak değilse...en salak kıza bile en akıllı erkek yakışmaz... erkekler üçüncü buluşma sonrası cinsellik hakkında konuşmuyorsa doktora götür onu...bu yaradılış felsefesi... bu tüğr konuşmaların sana saçma gelmesi bence senin ben çok ciddiyim bu sözleri haketmedim ve sizde beni haketmedniz gibi benclce bir düşüncen den kaynaklanıyor... ve önemli olan onlarıda kazanmak... herkez bir avukatla doktorla sohbet etmek ister ama toplum neden cinsel dürtülerine hükmedemeyen biriyle konuşmamaızın kötü olduğunu vurgular ?

0|0
    0|0
  • Soru soranların %90'ı kendi kafasındaki doğruları söyleyelim istiyor. Bu yüzden ister istemez bir saldırganlık oluyor. Yorumu beğenmiyorsan engelle gitsin o zaman daha niye polemiğe giriyorsun veya kırıcı oluyorsun ki? Bunu anlamak da zor iş.

1|0
    0|0
    • soru soruyorsan herkes cevap verecektir her beğenmediğin cevabı engelleyemezsin ki

ha hakaret vs ise mesele o zaman tamam

• katılıyorum ve tebriklerimi yolluyorum sana :D

1|0
    0|0
  • valla helal olsun güzel bir konuya barnak basmışsın emeğine sağlık

1|0
    0|0
  • peki

0|0
    1|1
  • her cevaba saygı göstermek zorunda hissetmiyorum kendimi. saygımı hak eden cevaplara gösteririm. soru güzel ama iyi bir noktaya işaret ediyor.

0|0
    0|0
    • saygıdan kasıt, hoşuna gitmeyen her cevabı verene hakaret etme, küfretme, ya da sen yanlışsın ben doğruyum der tavırlarda bulunma

• Süpersin valla. ***** verdim. Hep böyle eziyorlar beni, hayallerimle oynuyorlar. ):

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fikir ayrılıkları normaldir ama bazı kimselerin tartışmayla saldırmanın ayrımını öğretmek gerekiyor da uğraşamıyor insan

1|0
    0|0
    • hangi biriyle uğraşılacak ayrıca söylenenlerin hangilerini anlayacaklar bir de o var haklısın

• 5 point :))

1|0
    0|0
  • tamam

0|0
    1|0
  • Evet haklısın katılıyorum sana. bende daha önce böyle bir konu açmıştım link

1|0
    0|0
Yükleniyor...