Facebookta tanımadığınız ya da çok az tanıdığınız biri sizi ekledi...

Facebook ta tanımadığınız ya da çok az tanıdığınız biri sizi ekledi muhabbet ne tarz da döner? nelerden bahseder? sizi etkileyebilir mi yani? belki de çıkıyorsunuzdur ha? ya da reddetmişinizdir ama konuşamadığınız için içinizi kemiriyorsunuzdur ? neler olur genelde ? biraz klavyeleriniz çalışsın :)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Dalgaya vururum

0|1
    0|0
    • şimdi dalgaya vuruş tarzında önemli söylediği her şeyi alaya mı alıyorsun :)

• zaten belediyeye deneyecen akıllım :d

• o zaman bi şe yapmazlar laa :) adamın görevi var sonuçta :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Hemen yazarsa bana gönlü olduğunu düşünebilirim.

0|1
    0|0
    • günlerce de bekleyemez ama değil mi :) demek ki vardır bi şey diye düşünüyorsun

• Arkadaşlık davetini kabul etmeyeceğim için konuşacak birşeyde olmaz.

0|1
    0|0
  • facebooksuzum abi. :(

0|1
    0|0
  • can havliyle sormuş gibisin soruyu

0|1
    0|0
    • yeni eklediğim bi kız şu anda pc de beni dövmekte zor şartlar altında yazıyorum :P

• genelde konusmuyorum, ama bazen icim icimi kemiriyor dedigin gibi. sonucta konustuklarim iki dakika sonra ya cinsel muhabbete ceviiriyor olayi, yada birsey ima etmeye calisiyor, yok begendim soyle boyle. nasil sinir oluyorum bilemezsin, neden adam gibi konusmazlar ?

aninda engelliyorum. insan derdini sorar, iki cift muhabbet etmeli.. hemen begendim de soyleydide boyleydi dememeli..

0|1
    0|0
    • evet haklısın önce arkadaşlık teklif ediyorsun sonuçta çıkma ya da cinsel muhabbet değil önce arkadaşlığın gereği yerine getirilmeli aslında ama öyle olmuyor işte gerçekte

• aynen, gercekten hic anlamiyorum oylelerini

Erkekler Ne Diyor 1

• umursamaz davran. Annem hep yolda bulduğunu yolda kaybedersin oğlum der...

0|1
    0|0
    • sözü beğendim :) başıma geliyor bazen de yolda kaybettiklerim .s

• Reis başımıza ne geldiyse annemizin lafını dinlemedik o yüzden geldi. B*k yedi başı olduk yani resmen :D

• anneler her zaman haklıdır dinlesek de dinlemesek de

Yükleniyor...