Sevgilim stardoll diye bir oyun var ona para yatırıyor

çocuk oyunu değil mi ya o hem erkekler nasıl oynar ? gel dışarı çıkalım diyorum telefondan girmesi zor evde daha kolay diyor. deliricem napsam?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• stardoll şu genelde küçük kız çocuklarının oynadığı bebeklerine makyaj yapıp giysi giydirdiği oyun değil mi sadgfsdgwagrwuefrg

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• stardoll u bilmiyordum ve şimdi google dan baktım da :s yaa küçük kızların oynayacağı tarzda bi oyuna benziyor ama... bence sen ona gel iki el tavla atalım ya da pes te seni yenerim ben falan diye üstüne git , belki değişir... gerçekten zormuş durumun ama...

0|0
    0|0
  • büyüklerin oynaması normal ama sevgilisi olanların oynaması...

...SAÇMA...

1|0
    0|0
  • 12 yaşındaki kardeşim oynuyor ama oyanayan büyük insanlar da var o oyunu..

0|0
    0|0
  • Bilgisayar oyunlarını senden önemli olmasına müsade etme çek fırçanı fırçala.

0|0
    0|0
  • bizler seviyorum bilgisayar oyunlarını ne var bunda? siz alışverişe biz oyunlara para harcıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bende stardoll oynuyorum. Hakkaten güzel oyundur.13 yaşındayım.22 yaşında birinin oynaması harbiden çok enteresan. Bence sende bir hesap açıp onla konuş derim. Madem çıkmıyor etmiyor. Sende onun dilinden konuş. Ayrıca stardoll'da erkek hesaplarda var. Yani "küçük kız çocuklarının oynağı oyun"olarak nitelendirmeyin. Stardoll'da 18 yaşına kadar tanıdıklarım var. Stardoll'un içeriğine gelirsek. Normalinde moda&chat tir. Ama Kullanıcılar bu oyunda sanal sevgili yapabiliyorlar. Partilere gidebiliyorlarlar. ya da evlerinde 2 kişilik özel bir parti verebiliyorlar. Bu 2 kişilik partiler kullanıcıların "süit" olarak adlandırılan evlerinde yapılıyor. bu partilere suit chat deniyor. Bu suit chatte terbiyesizlik yapanlarda var. İnşallah kimsenin sevgilisi yapmaz. Para yatırma olayıda şöyle. Para yatırılıp süperstar üyeliği alınıyor.365 gün süper star olanlar royallik denilen daha özel bir statüye taşınıyor. Bu özel üyeliklerle oyunda ayrıcalık kazanmış oluyor ve zengin oluyor. Stardollar denilen değerli paraya kat kat daha fazla sahip olabiliyorlar. Yani stardoll böyle bir oyun. Bilmeyenler için anlatmak istedim. Ne yapman gerektiği konusundaki fikrim ise bence sende bir hesap aç ve onunla oradan konuş. ya da stardoll'da bize ulaşın diye bir bölüm var oradan stardoll ekibine ulaşıp hesabının kapattırılması için istekte bulunabilirsin. Eğer çok yüksekse ve bilinmiş biriyse yeniden stardoll açar. Ama aklı başında 22 yaşında birisinin açmaması gerek. Çünkü 1. seviyeden yeniden başlaması gerekir. Ama o kişide bu oyun bağımlılık yaptıysa. Sana geçmiş olsun diyorum...

0|0
    0|0
  • O oyun cocuk oyunu canım :D ama büyüklerdende oynayanlar var bende küçükken bir aralar oyunu oynuyodum biraz moda ve ünlülerle alakalı bişeydi hatırladııgım kadarıyla hesabı çok gelişmiştir belki bilinmiş bir üyedir o oynarken sende yanına otur birlikte biraz bakın oynadıgı oyuna sonra yarım saat 20 dkika sonra sen ona farklı konulardan bahset belki işe yarar :/

0|0
    0|0
  • Stardoll oyunu bagimlilik yapiyo. Ben de oynuyodum hala oynuyorum bagimli oldum cok giriyodum o yuzden bir kac gun ara verdim :) kullanici adim minakatycat ama stardoll da bazi erkekler sevgili yapiyo dikkat et seninki de sevgili yapmis olmasin? Belki sirf onun icin seni ekiyordur.

0|0
    0|0
  • erkeğin oynaması biraz tuhaf değil mi

1|0
    0|0
  • sevgilinin kullanıcı adı neymiş benim de hesabım var söyle :D

2|0
    0|0
  • enteresan 0.o

0|0
    0|0
  • kardeşim giriyodu o oyuna bi anormallik olduğu ortada... kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • Hhahah anında terkederdım boyle bısey oynasaydı sevdıgım =D

0|0
    0|0
  • bende bi ara grdydimde param yoktu geri cıktım :))9

0|0
    0|0
Yükleniyor...