Ofsayt'ı anlatabilecek bir kız bulabilecekmiyiz acaba hayatımız boyunca :) :) ?

ofsayt'ı anlatabilen bir kız bulsam 1 dakika durmayıp evlenicem arkadaş ya . :D

Güncellemeler:
Kimse hiç kusura bakmasın hiç bir kadın ofsaytı tam anlamıyla anlatamaz :) #başbelası1kadın kusura bakma tatlım ama hala eksiğin var :) :)

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Oyuncu şu pozisyondayken ofsayttadır: Karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olduğu durum Ofsayt pozisyonundaki bir oyuncu, topun takım arkadaşına dokunduğu veya takım arkadaşının topla oynadığı anda hakemin kanaatine göre: Oyuna müdahale ederek, Rakibe müdahale ederek, Bulunduğu pozisyondan avantaj elde ederek aktif oyuna dahil olursa ofsayt olarak cezalandırılır başka sorun :) futbolculara bu ezberletilir zaten antrenörümüz bize ezberletmişti :) taç, serbest atış, korner hepsi ezberlerilmiştir :) antrenör deli sanıyordum :) besyo okuyan yok mu bunları bilir :) bir futbolcu olarak bunları söylebilirim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Anlatan çıkmamış anlatayım bari.

Hücum yapan takım oyuncusu topu ayağından çıkardığı sırada pası almak için hareketlenen takım arkadaşı rakip defansın ilerisinde, kaleye en yakın konumdaysa ofsayt. Ofsayt pozisyonundaki oyuncu eğer topa hareketlenmezse pasif ofsayt, oyuna etkisi yok.

Evlenmeyelim.

1|0
    0|0
    • Bunlar sormaktan bıkmadı, sen anlatmaktan bıktın.

• Hayır bir de anlatıyoruz kopyala yapıştır diyorlar. Sebep soruyorsun kadının kuramayacağı gibi düzenli bir cümle diyorlar. Aman yarabbi, cümle kurabilmenin cinsiyetle alakası varmış, haberimiz yokmuş. Sonra adım kibirli oluyor. :/

@Rosebud

• Ne alaka. Arkadas biz sizden. Watsonstaki tum makyaj urunlernn ismini soleyin diomuyuz

1|1
    0|0
  • Tek bir cümle ile soluksuz anlatabiliyorum. Ne var yani? Çok zor bir şey sanki...

1|0
    0|0
  • Biliyorum ama anlatamiyorum :Dd

0|0
    0|0
  • Yani sen de ha yuh. Abarttıkça abartıyorsunuz. Futbola ilgisi olan biliyor işte diğerlerinin bilmesine gerek yok zira onlar bildiklerini göstermeye kalkıyor ve yapmacık bir taraftar oluyolar ve en en nefret ettiğim şey o. Deşmeyin artık bir işi boku çıktı çünkü

0|0
    0|0
  • Aman abartmayın artık lütfen ofsaytı bilmeyen mi kaldı :D

1|0
    0|0
  • Babam aksam arkadslarima gitmeme izin verdi gol
    Kardesinde gelecek dedi ofsayt

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum ve anlatabiliyorum ama evlenemeyiz kusura bakma :DDD

0|0
    0|1
    • aktif ofsayt ve pasif ofsaytı anlat bakalım fifa kokartlı hakem.)

• Akrif ve pasif olarak değil o yanlış biliyorsun :) Pasif ofsayt; ofsayta düşmüş ama pzoisyonla alakalı olmayan durumda verilmeyen ofsayttır. Aktif de zaten adı üstünde pozisyonda gol atmak için ilerleyen yani oyun ve plan ile ilgili olan oyuncunun ofsayta düşmesi durumu :) He bu arada voleybolcu olduğumun yanı sıra futbolda oynuyorum. Tartışmaya gerek yok yani :)

• Futbolu severim özel maçları izlerimde inan ofsaytı anlayamadim anlatsalarda anlamadim

0|0
    0|0
    • Çok kolay zaten futboldan anlıyorsan doğru bir anlatim durumunda anlarsın :)

• Bu tek boynuzlu at aramak gibi bisey

0|0
    0|0
  • Ofsayt ı bilmeyen mi var?

0|0
    0|0
  • Futbola ilgiliyim ama hala ofsaytın ne OLDUĞUNU bilmiyorum asfasfasf

0|0
    0|1
  • Bulusun neden bulmayasinki

0|0
    0|0
  • Mac izleyip ustune genis ozetini bile izliyorum. Hatta maca da gidiyorum. Asagidaki kizlardan biriyle evlenirsen dugune cagir dugunune de gelirim :D

1|0
    0|0
  • Ofsayt mi o nasil birsey hic anlamadim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ofsaytı anlatabilen kız bir adım önde olacağı için kız da ofsaytta kalır ve pozisyon gol olmaz diye bir espri yapayım. Gülün ulan. :)

0|0
    0|0
  • La ben bile ofsayti tam olarak bilmiyorum :/:: benim yerim ne

1|0
    0|0
  • Ofsayt anlatılmaz yaşanır biz bile adam akıllı anlatamıyorz onlar nasıl anlatsın :D

0|0
    0|0
  • ofsaytı anlatan kız yarın öbür gün sana birazda sen domal derse görürsün

0|0
    0|0
  • Gitsinler internete baksinlar cok bilmek istiyorlarsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...