Çok hassasım ne yapmalıyım ?

başıma bu zamana kadar bir çok şey geldi yıllar beni içime ata ata daha da hassaslaştırdı o kadar kırılıyorum ki ilgisizliğe dayanamıyorum sevgilim beni aradığında yumuşak davransın istiyorum ama normal bi konuşma geçiyor aramızda bu nedenle ne yapacağımı bilemiyorum ama çok kırılıyorum paylaşıyorum ama daha ne yapmalıyım her şey suç karşılığını alıyorum bu nedenle bu kırılganlığıma çare arıyorum sizce ne yapmalıyım ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evet icine ata ata bu hale geldin ancak artik atma kendini ifade et isteklerini DAN DAN soyle cok rahat edersin kirilganlik ve hassasligin senin ozkarakterindir onlardan ayrilamasin karsindaki kisinin empatisini gelistiremezsen veya gelistirmesini saglamayazsan surekli kendini mutsuz hissedersin hep dusunen ve hassas olan sen olmak durumunda degilsin senin onlari dusundugun kadar onlarinda seni dusunmesi gerekir sosyal iliskideki temel kuraldir.

Saygi gosteriyorsun saygi gormelisin,baskalarini dusunuyorsun baskalarida seni dusunmeli ...

saygilarimla

*Her kesin karsi degeri vardir kaba=kaba/hassas=hassas/dusunceli=dusunceli/sadakatsiz=sadakatsiz /sadik=sadik /yalanci=yalanci aksi durumda sigortalar atar.

Herkes layik oldugu kisiyi ne yapar eder bulur...

0|0
    0|0
    • evet inanılmaz sabırlıyım ve sadığım birazda hassasım ama aşk dışında inanılmaz güçlü biriyim sevdiğim için bencilleşebiliyorum yani karmaşığım biraz hayat bana her şeyi olmayı öğretti ama benden gücümün çoğunu aldı kimse bilmese de ne kadar güçlü gözüksemde bazen içimde inanılmaz güçsüz biriyim yıklması kolay biri olabiliyorum

• geçmişimi unuttum ama yaşamışlıklarımı unutsamda içimde bi kırgılık var ne kadar sorun yapmasamda o içlerde bi yerde bilinç altımda

• Bilincaltini kontrol edemezsin o senin kontrolunda degil onlari cikartirsin catir catir onlarla hesaplasirsin ve onlarin hesabini kapatirsin ancak o duygularini bastirma asla .Senin en mutlu oldugun anda birden geri gelir hayatini darma duman eder onun icin buna firsat verme derim

Erkekler Ne Diyor 4

• biraz kafa dinlemelisin bence her zaman etrafında sana ilgi gösterecek birini bulamayabilirsin ve buna alısmalısın senin o anki ruh halin ilgi beklerken karsındaki nerden bilebilir bunu onun ruh hali daha farklıdır belki o an o yüzden alışmalısın biraz buna

1|0
    0|0
  • seni anlamadığını düşündüğün biriyle neden sevgili oluyorsun

0|0
    0|0
  • Banyoda yalın ayakla dolaşma mesela. Düşersin müşersin..

Fail..

0|0
    0|0
  • çok duygusalsın.. ama suç senin değil ya..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı durumdayım sanırım.

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten çok acı çekmiş olsaydın umursamamayı öğrenmiş olurdun. Fail.

0|1
    0|1
    • umursamamayı öğrendim zaten ama aşkta umursuyosn ve o kadar acıdan sonra gücü kalmıyo insanın yoruluyo beni tanıyan herkez bilir ne kadar güçlü olduğumu ama bir yanım hep buruk işte

Yükleniyor...