Kızlar polislere bakış açınız nedir ?

edebiyat mezunuyum, aynı zamanda yüksek lisans yapıyorum ama yükseklisansı beklersem yaşım geçecek daha askerlik de yapmadım ve şu an polisliği kazandım... sizce polislik sizin gözünüzde nasıl bi meslek, iş bulamayanların gittiği basit bi meslek mi? ne düşünüyosanız yazar mısınız.. çünkü gidip gitmemekte kararsızım, insanların gözünde nasıl bi meslek olduğunu merak ediyorum, lütfen alaycı şaka amaçlı kırıcı yorumlar yapmayın aynı karşılığı görürsünüz sizde

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• iyi bir meslek.. ama arkadasin dedigi gibi cok kasiyorlar kendilerini ..kucuk daglari biz yarattik havalari.. hani tamam polis oturakli agir olur da bazilari bunu baska anlayip kurtlar vadisi gibi bir hava katmaya calisiyor. Halbuki polisler korumak demektir guven demektir.. insanlar onlara birsey sormaya korkmamali..insanalrla kendi aralarinda bariyer kurmamali.. belki bu yonden bir onyargi vardir polislere karsi ama baskasi ne der diye dusunme bence, seveceksen yada mecbursan yap dusunme..

birde iri yapili ve uzun boyluysan avantajin olur. Yakisir.. umarim meslegi sectiginde pisman olmazsin severek yaparsin..cunku onemli olan yaptigin seyi sevmek.. Basarilar!

not: polisligi yaparken ek olarak yuksek lisansini bitir? bu da bir fikir olabilir belki.. sonra hangini seversen onu yaparsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Son zamanlarda özellikle yaşanan olaylar sebebiyle iyice gözden düşmüş bir meslek. Bu mesleği artık diziler vs kurtaramaz. Zor bir meslek belki ve işini hakkıyla yapanda var illaki ama görünen hiç hoş bir imaj değil ne yazık ki.

Polisler hakkında hiç iyi düşüncelerim yok soran kişi üzgünüm hiç söylemiyim :)

0|0
    0|0
    • Allah tan söylemedın yanı beni yerle bır ettın surda :)

• benı alt ust edıp guluomusun bıde :(

• Arkadaş dediğim gibi derdim moralini bozmak vs değil bundan zevk alacak kadar adi biri değilim. Gülümsememin sebebi bu kadar dert edecek bi durumun olmayışından, esprili şekilde yorum yaptığımdan. Yoksa dalga geçiyor filan değilim. Nedir yani millet hoş görünmüyor dedi diye meslek mi değiştirilir. Nerden ekmek yiyeceğine biz mi karara vericez. DÜşün taşın en uygunu ne senin için ve en istediğin ne onu yap. Sevmediğin bir meslekte ömür değil gün geçmez ona göre karar ver işte.

• ben onu bilmem de benim babamda polis. polislerden nefret ederim kaç tane polis tanıdıysam şerefsiz insanlar çıktı. istisna 1 kişi hariç. onun dışında bildiklerim hep aynı. bayan için iyi bir meslek olabilir ama eşim polis olsun da istemezdim

0|0
    0|0
  • kendini çok kültürlü bişe zanneden insanların gözünde çok basit bi meslek gibi duruyor.sonuçta bi meslek yani bi emek vererek geliyosun oraya saygı duymak gerekir.bizdeki polislerin havasındanda geçilmiyor yalnız :D

0|0
    0|0
    • ben o havalılardan olacagımı sanmıyorum, ınsanlara cok deger verırım cunku

• bu insana değer verip vermeme meselesi değil bence kendilerini çok büyük bişe mi sanıyolar napıyolarsa artık sanarsın holywod yıldızı bi havalar bi havalar ama bence bu davranışlarda insanların seviyesinin göstergesi tamamen

• bence çok güzel bi meslek basit bi meslek asla değil hiç bi yönden değil. halkı koruyo vs .ama şu yunuslar öldürüyo beni Allahım nasıl bi karizmadır onlarınki :D

0|0
    0|0
  • Öyle görülüyor, ben seviyorum. Ama babamın asla kızını vermeyeceği ve izin vermediği meslek.

0|1
    0|0
    • off off evde kalcam :) baban tipe efendılıge de mı aldanmaz :P

• Aldanmaz. 10 yaşındayken yanına gidip ben Polis olcam demiştim, bi dayağı yemediğim kaldı.

• kaçırrım bende nasıl olsa silahım var artık :P

• çok seksi bulurum

0|0
    0|0
  • Hiç yakışıklı polis göremiyorum bana mı denk gelmiyor ne.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 12 çalış 24 yat prensibiyle mesai var onu göz önünde bulundur doğu görevin var sıran geldikçe gidersin. Kızlar naıl bakar bilmiyorumda oralarda kimse askerden polisten haz etmez söyliyim

0|0
    0|0
    • eet onu bılıorum onu goze alcaz artık

• kardes ıkı mesajda benı meslege buz kestırdınya :) ama haklısın

• iyi yanıda var :D mesela hoş bakan kızlar çıkmış ama iş evlenmeye geldimi burun kıvırırlar :D

• kpss yi zorlasaydın

0|0
    0|0
    • hocam zorla zorla nereye kadar 27 yasına gırdım. kpss 2 yıl sora hem daha askerlıkte yapmadım.. arkadaslarım evlenıp evını arabasını aldı coluk cocuga karıstı, ben hala bu yasta eve bı katkımın olmamasının verdıgı psıkolojıyle bogusuyorum

• bolum ne senın hocam

• sosyal bilgiler

Yükleniyor...