Erkekler spor yaparken neden kapişon takar?

Söyleyin bakalım neden o kafalarda hep kapişon var kafanız mı üşüyo yoksa daha mı cool oluyosunuz :)

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• sen bu soruyu sordun ya. şimdi herkes kapşonlu sporcu olur ham mına :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Ben takmadım ama takmayı düşünüyorum. Peki neden? Kişiden kişiye değişir ama ben bu yüzden takmak istiyorum, başkası bana bakınca rahatsız oluyorum. Kapişon veya bere takmayı düşünüyorum. Kapişon ağırlıklı basıyor tabi en önemli nedeni de şu telefonumu eşofman cebime koyarım kapişonun içinden geçirip kulaklığımı takarım. Hem motive olurum hem kablo sallanma derdi olmaz. Büyük ihtimal kapişon kullanıcam bir tanede fermuarlı eşofman giydimmi tamamdır :)

0|0
    0|0
  • Vücudun sıcaklık ve ter kontrolünü sağlamak için bazen ağır programlarda bu gereklidir sıcak olan kas daha çok esner kapşunlu sweatshirt olayı da boyun kasları içindir.. bu çok bilinmez herkes cool'luk zanneder ama bunun için takan da azımsanmayacak kadar çoktur!

0|0
    0|0
  • Yabancı fitness modeller den görüp merdiven altı spor salonların da kendilerini onlar gibi sanıyorlar
    Genelde şapka takarlar

1|0
    0|0
  • yıllardır birçok dalda spor yapıyorum da
    kapişon nedir a. q. diye sorcam kusura bakmazsan :))

0|0
    0|0
  • Etrafı görmüyorum sadece ağırlıkları görüyorum bana baktıklarını görmeyince daha rahat çalışıyorum salonda en iyilerden biriyim de :)

0|0
    0|0
  • Vücuttan toksinlerin daha fazla ve daha çabuk atılmasını sağlıyor. Ben boks yaparken yağmurlukla antrenman yaptığımızı bilirim...

0|0
    0|0
  • ben üşüdüğümde takarım. akşamüstü koştuğum için havada soğumuş oluyor mecburiyetten yani hasta olmamak için takıyorum

0|0
    0|0
  • Hiç anlam veremediğim bir olay zaten

0|0
    0|0
  • Movie efect...

0|0
    0|0
  • Valla hava soguksa eger bere takıyorum kulaklarım çok çabuk üşürde benim :D Ama onun dışında kapüşon şapka falan kullanmadım hiç

0|0
    0|0
  • Her an cinayet işlemek için.

0|0
    0|0
  • Genelde alından akan teri silmeye kasmamak için.. ben daha çok terlediğim için beni rahatsız ediyor o yüzden havluyla devam :)

0|0
    0|0
  • Ensemiz üşüyo ayrıca daha cool olunuyo :D

0|0
    0|0
  • Ben havlu tasimaktansa kapusonu kullaniyorum. Digerleri cool oluyosa bilemicem. :) Bere takanda gördüm hahaha

0|0
    0|0
  • Terleme ile su kaybı = definasyon demeyi çok isterdim ama %90 ı motivasyon için kendimizi daha iyi hissediyoruz :)

0|0
    0|0
  • Ben cok nadir takarim o da kulakligi ortuyo kosarken

0|0
    0|0
  • kafadan şıpır lıpır ter damlayınca yağ yakmış sanıyorlar kendilerini...

0|0
    0|0
  • hiç taktığımı hatırlamıyorum :)))

0|0
    0|0
  • Yoo bentakmam zaten su gibi terliyorum takmamhiç

0|0
    0|0
  • Bende anlamadım ama dikkatini çektiğine göre amaç belli

0|0
    0|0
  • havalı oluyorum :P bide kulaklık takıyorum :)

0|0
    0|0
  • daha sert dursun diye :D yok be terlemek icindir bence bilmiyom ben ondan yapıyom kardiyo calısırsam

0|0
    0|0
  • yok be oğlummmmmm yok öyle birşeyyyy

0|0
    0|0
  • fight clubun zararları

0|0
    0|0
  • terlemek açısından iyidir ve farklı görünüyor kapşon iyi gösteriyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şekil oluyorlar sanırım asds

0|0
    0|0
  • Tarz şeysi galiba

0|0
    0|0
  • Erkekleri bilmem ama ben o tiple gorunmemek icin takiyorum sac bas daginikken :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...