Bir yıldır beraber olduğum erkek arkadaşım eski sevgilisini unutamıyor. Tavsiyeniz nedir?

Onunla ilişkiye başlamadan önce bana her şeyi anlattı. 3 yıldır birlikte olduğu bir kadın varmış. Boşanmış bir çocuğu varmış ve Rus. Karı-koca ilişkisi gibiymiş ilişkileri. Sonra kadın terk etmiş. Sonra karşısına çıkan ilk kişi ben oldum. Bunları bile bile onunla bir ilişkiye girdim. Unutur sandım ama dün kızın fotoğraflarını buldum. Evlilik hayalleri kuruyorduk. Gerçekten çok seviyorum onu. Ama onun başkasını sevdiğini bile bile devam etmek onursuzluk mu olur mu? Ya da dayanabilir miyim ? Çünkü öyle çok canım acıyor ki...

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Bunu onunla konuş. Eğer bir çözüm yoluna varamazsanız ayrılman en doğrusu. Unutamamış olsa bile hala fotoğrafını saklıyor olması sana saygısızlık

0|0
    1|0
    • Fotografları ona verdim. Fotoğrafları yaktı sonra. Kapımda yattı. Benden ayrılmayı kabul edeceğini zannetmiyorum. Bende istemiyorum. Ama bunun başka bir yolu olmalı.

• Teşekkür ederim. Umarım dediğin gibi olur. Canım gerçekten acıyor. Çaresiz olmak ne kadar kötü..

• Çok iyi anlıyorum seni.. İnşallah düzelir her şey..

Erkekler Ne Diyor 15

• bile bile beraber olmuşsun kendi kuyunu kendin kazmışsın 1 yıldır unutturamadıysan onurun olsa kaç yazar?

1|0
    0|0
  • kombo

0|0
    0|0
  • sence eski sevgilisinin fotoğraflarını 1 senedir cebinde tutan adam evlilik konusunda ne kadar ciddi olabilir?

0|0
    0|0
  • bence terketmelisin.eger bır erkek bır bayanla ilişki yaşayıp tekrar eski sevgilisini düşünüyorsa sen bir hiçsin demektir üzgünüz arkadaş

0|0
    0|0
  • Seviyosan bırakma. Gün gelir kimin daha değerli olduğunu anlar. Terkedenin mi terketmeyenin mi? bu senin elinde.

0|0
    0|0
    • 1 yıldır anlamış ki benimle beraber. Arayıp dön dedi eski sevgilisi defalarca. Beni bırakıp gitmedi. Ama onu unutması için ne yapmalıyım? Yaşadıklarını unutsun istiyorum...

• Özel olarak bi girişim içine girme sakın. Bu onu ona daha çok hatırlatır. O fotoğrafları görmeden önce nasıl davranıyorsan yine öyle davran. Sen onun yanında olduğun hergün zaten o onu biraz daha unutacaktır.

• bence ayrıl ondan 1 ay görüşmeyin seni özlemesi ni sağla bakalım ne olcak

0|0
    0|0
  • Unutması zaman alacaktır. Sen ona sevgini verirsen daha çabuk unutur onu.

0|0
    0|0
  • özlediği yanının ne olduğunu bulmak gerek. Duygusalsa ayrıl, cinselse yapış.

0|0
    0|0
  • unutamıyorsa sende onu unut olsun bitsin

0|0
    0|0
  • bir zaman sonra unutur...

0|0
    0|0
  • Terket

0|0
    0|0
  • Onu unutması uzun bir zaman alabilir

0|0
    0|0
  • kötü bi durum bencede ayrıl ondan bır sure sonra sana gelecektır gelmezsede unut gıtsın

0|0
    0|0
  • sen onu unutarak nasıl unutulacağını öğret

0|0
    0|0
  • Ayrıl.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şutla.

0|0
    2|0
    • Seviyorum. Bu konu dışında hiçbir sorunumuz yok. Hiçbir insanla yaşayamayacağımız bir ilişki yaşıyoruz. Bitsin istemiyorum. Bir yolu olmalı.

• bile bile başlamışsın.çocuğa aa ben unutursun diye düşünmüştüm ama olmadı tühh mü diyeceksin?ya bırak ya böyle devam et.

0|0
    0|0
    • Karşındaki insan sana sarılıp ağlıyorsa ve bunu sadece sana yapabiliyorsa, öylece bırakıp gidemezdin emin ol. Onu bulduğumda çok kötü bir haldeydi. İyileştirdim onu fakat bu sefer ben yaralandım.

• yara bandı olmayı sen tercih etmişsin bu durumdan şikayet etmemen gerek diyorum bende.

• Ben elimden gelen her şeyi yaptım. O da biliyor. Ama emeklerim sonuç vermiyorsa suç ondadır ben de değil. Yaaa niye unutamıyor diye şikayet etmiyorum. Onunla olduğum için pişman değilim. Yanında olmaktan hatta başkasını sevdiğini bile bile onu sevmekten mutluyum. Bi salaklık olsa bile.. Sadece bir yol arıyorum..

• kendi ağzınla diyorsun onursuzluk mu olur acaba diye

bitirememiş işte kafasında hala. bunu bile bile bilmezlikten gelip hiç bir şey olmamış gibi devam etmen çok acizce.

0|0
    0|0
  • resimleri gördükten sonra sevgilinle bu konuyu konustunmu ne diyor unutamadigini kabul ediyormu

0|0
    0|0
    • evet yeni konuştum o fotoğraflara hiç ihtiyacı olmadığını ve bakmadığını söyledi

• sifonu çek

0|0
    1|0
  • Eski sevgilisini unutamıyorsa sevgili gözüyle bakma ona. Aklı sende olmayanın yanında işi ne...

0|0
    0|0
Yükleniyor...