Zevkler ve renkler tartışılırsa

Çoğunluğun beğenipte sizin beğenmediğiniz bir şey olunca (bu tersi de olabilir çoğunluğun beğenmediği sizin beğendiğiniz ) ne düşünürsünüz?

Zevksizmiyim acep diye sorarmısınız ya da ne kaa güzel burda da farkımı ortaya koydum mu dur ? Sonuçta o şeye bakış açınızı değiştirmeye çalışırmısınız ?

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• annemle zevklerimiz hiç uyuşmuyor. her defasında da çok zevksizsin çok berbat şeyleri beğeniyorsun diye azarlıyor beni. sonra da düşünüyorum gerçekten zevksiz miyim diye.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kimseye rahatsızlık vermedıgım surece renkler ,zevkler tartışmasi bile söz konusu olamaz.Ayrıcada tercih meselesi olup,saygı duymak gerekır.Bu sosyal hayattada ,dinende böyle...Herkesın zevki...

1|0
    0|0
  • Bizim toplumumuzda empati ve saygı eksikliği var.

Düşünmeden düz mantık yaşayan çok.

Herkesin zevki rengi, kendi tercihi.

Şiddet içermeyen

Kimseye zarar vermeyen

her tercih, makuldür.

1|0
    0|0
  • Hayır ama aradaki farklılığı kendimce birkaç saniye sorgular ve sonrasında boşverir geçerim. Kendi görüşümden sapmam..

1|0
    0|0
  • elbette tartisilmaz ama tartisildiginda tartisilan kisi kim ne derse desin kafasinin bir kenarinda bir soru isaretini hep barindirir

1|0
    0|0
  • hayır böyle şeyler aklımın ucundan dahi geçmez. beğendiysem beğenmişimdir isterse dünyadaki herkes benim beğenmediğimi aşağılasın ayıplasın hiiiiiiiiiiç umurumda olmaz

1|0
    0|0
  • Hiç ilgilenmem öyle şeylerle. Gerçekten de insanların tarzıyla ilgilenmiyorum.

1|0
    0|0
  • farkı ortaya koydumdur

1|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılır. Tartışmayan doğruya algısı kapalı olan kişidir.

1|0
    0|1
  • Çoğunluğun zevksiz olduğunu düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Mantığım "olur" verirse uyarım .

1|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz...

1|0
    0|0
  • nato mermer nato kafa değilim ,nato gelse kafama uymayana uydu demeyenim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Böyle bir durumda ilk olarak karşımdakilere şaşırıyorum, sonra kendime şaşırıyorum. Sonra şaşkınlığımla kalıyorum. Bakış açımı değiştirmemin mümkünatı yok çünkü sabit fikirliyim. Karşımdakilerin bakış açılarını değiştirmek yanlış ama değiştirmeye çalışıyorum eğer değiştirebiliyorsam ne mutlu bana.

1|0
    0|0
  • benim beğendiğimi beğenmemelerine anlam veremem

1|0
    0|0
  • tam tersine,herkesin beğenmediği sevmediği hatta dışladıgı şeyleri ve insanları daha çekici buluyorum.

1|0
    0|0
  • begenirim, alır-uygularım. kimse begenmez...bir sure sonra "moda" olur, bu sefer de ben sogurum.oyle tuhafım :/

1|0
    0|0
  • onun bakış açısını anlamaya, empati kurmaya çalışırım.

bakış açımı değiştirmesem de onun bakış açısını anlarım, ve saygı duyarım.

1|0
    0|0
  • Normalde hep ben hakli cikiyorum cünkü son sözün bende olmasi icin herseyi yaparim.

böylece ugrasmiyorlar

1|0
    0|0
  • kan çıkar orda öldürürüm birilerini :D

1|0
    0|0
  • iyi ki zevkler renkler değişkenlik gösteriyor diye düşünürüm

1|0
    0|0
  • o zevki o kisilerle tartismamaya calisirim.

1|0
    0|0
  • yo bi tek ben beğeniyorum diye hoşuma bile gider.kıh kıh.

1|0
    0|0
  • önemsediğim kişilerin sözlerini kafamda değerlendiririm..onun haricinde önemsemem.

1|0
    0|1
  • olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...