Aynı sınıfta olmak zor....

üniversite birinci sınıftayken sınıfta bir çocuk vardı o başlarda başka birini seviyordu ama zamanla yakınlaştık ve bağlandığımızı hissediyordumbu durumu sınıf arkadaşlarım hoş karşılamadı ve ondan uzak durmam gerektiğini söylediler. ama o bana okadar çok güven veriyorduku benimle evlilik planları yapıyordu gözlerimin içine bakabaka şarkılar söylüyordu yediğimiz içitiğimiz ayrı gitmiyordu bu bu şekilde gitsede çıkmıyorduk sınıftakilerin bana olan tepkilerinden korktuğunu ve beni üzeceklerinden korktuğunu söylüyordu. aradan biraz zaman geçti benden uzklaşmaya başladı ve en son hiç konuşmaz oldu. sonrasındao eski sevdiği kızla gözümün içine baka baka çıkmayabaşladı ama uzun sürmedi ayrıldılar sonra aradan üç beş ay geçince kendini affettirmeye çalıştı yalvardı yakardı ama ben kabul etmedim şimdi sınıfta darman duman hallerdeama bunu kendimede yormak istemiyorum onu çok seviyorum ve napcağımı bilmiyorum...

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sınıftakiler biraz abartmış, hatta çok boş yapmışlar, milletin derdinden sizene derdim ben olsam, eski sevgilisininde biraz sınıftakilere gaz verdiğini düşünüyorum seni etkilemeleri için, şuan bekle bence biraz burnu sürtsün eğer bir daha başka bir kızla yakınlaşırsa bu deneme aşamasında direk kafandan sil, baktın hala senin peşinden koşuyor bir şans daha verebilirsin ama ben olsam vermezdim madem o kadar seviyor neden 2 günde bırakıp başkasına gitti derdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yedek parça olarak kullanmaya çalışmış seni. Kendini ağırdan al derim. İleride pişman olmaman için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen onu reddettikten sonra kimseyle çıkmadıysa reddedilmenin acısını yaşıyor demektir. Sana yaptığı kötülüğün pişmanlığını duyuyor belli ki.

0|0
    0|0
  • oy dağlar :(

0|0
    0|0
  • zor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...