Ses tonuma aşık olduğunu, haz aldığını söyleyenler var. Sizce gerçekten bu kadar etkili mi erkekte ses tonu?

Bunun bu denli önemli olduğunu düşünmedim hiç. Benim için kadının gözleri, bakışı, ellerini kullanışını, gülümseyişi etkendir ama ses.. Yer yer itici gelebilir ama çekici boyutta olana rastlamadım hiç.

0|1
177

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• ses tonu çok etkileyici olabiliyor. hele bir de duygu yüklü, hafif titrek bi tonsa mükemmel :)) ama tek başına yeterli değildir. beden dili, mimikler, bakışlar, kurdugu cümleler de önemli tabii ki.

1|3
    0|0
  • Düzgün bir diksiyon + müthiş bir ses tonu = büyüleyici iksir.

Beni benden alır. Bir erkek pek yakışıklı olmasa bile bu şekilde çok etkileyici olabilir.

0|1
    0|0
  • Etkilenmekten cok kisi hakkında fikir sahibi olmamızı saglayabilir.Ses tonu-nefes, kisilerin hissettiklerini, dusuncelerini anlamanın en basit seklidir.ornegin, korkan, icine kapanan insanların ses tonları kalındır, asabi insanların sesi genelde tiz, kırılgan insanların sessi derinden gelir gibi gibi..

0|1
    0|2
  • :) himm

0|1
    0|0
  • bir toprak sergen değilsindir

öyleysen de beri gel

0|1
    0|0
  • hani görüp de dokunamazken sesini duyarsın böyle için gider falan.belli zamanlarda etkili yani.

0|1
    0|0
  • ben sese önem veririm kim ne derse desin bir erkeğin karizmasında çok büyük rol oynar .

0|1
    0|0
  • etkili ama o kişiyle aramda herhangi bir bağ varsa etkili:)

0|0
    0|0
  • benim icin çok daha önce gelen seyler var, ses ne ya

0|0
    0|0
  • Eveeeeetf

0|0
    0|0
  • ta ki görene kadar

0|0
    0|0
  • bakıs guluş ses etkıler tabi mesela gamzelı kızlar falan

0|0
    0|0
  • uwwwwww

0|0
    0|0
  • çok önemlidir, bir insana sırf ses tonundan dolayı bile dönüp bakabilirsiniz

0|1
    0|0
  • erkekleri bilmiyorum ama kadınlar için gerçekten çok önemli , güzel ses tonlu biri konuştuğunda içim gıdıyo :))

0|0
    0|0
  • davudi bir ses tonu bir kadını baştan çıkarabilir emin ol.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...