1 ayda 6 kilo vermem gerekiyor?

1 ayda 6 kilo vermem gerekiyor. sizce sabahlari kirmizi meyveli nesfit, oglen normal yemek, aksamda yarim tabak yemek yesem aralarda da 1 elma ve ayni zamanda squat, yan makas gibi hareketler yapsam verir miyim ne kadar veririm?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• çok çok rahat verirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Karbonhidratlı yiyecekleri kes (Makarna, Pilav türü)
    Proteinlere odaklan (Tavuk, Yağsız et, Balık türü)
    bir yerlere gideceksen hızlı yürümeyi tercih et vücudunun ısındığını hisset ve mutlu ol mutlu olmak hormon seviyelerini arttırır daha hızlı verirsin başarılar

0|0
    0|0
  • Gece yatmadan önce yoğurt ye içine limonda damlatabilirsin. Bir yerde okumuştum limon damlatıyordu yoğurda içinede acı atıyordu. Biraz saçma ama işe yarıyor diyen arkadaşlarım vardı. Aynı zamanda koşmaya çalış veyada bisiklet sür. Bisiklet zayıflamak için birebirdir.

0|0
    0|0
  • Çok basit sabah Kalk 45 dakika yürü? kahvaltıda yulaflı şeyler tüket azcık agırlık calıs tamamdır

0|0
    0|0
    • okula gittigimden 45 dk yuruyemiyorum sabah. 7de kalkiyorum

• Sabahlari elma sirkesi ve sicak suyuda listene ekle bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben bu yaptıklarını yaptım nesfit zengin oldu sayemde hiç faydası yok emin sadece normalde yediklerinin yarısını ye abur cubur yediklerinde buna dahil bierden kesme herşeyı kan sekerin dirence gecer hiç veremessin yürüyüş imkenin varsa süper olur BENDE YARINDAN İTİBAREN BAŞLIYOM ÇOK BEĞENDİĞİM Bİ PANTOLONUM VAR OLMUYO CANIMI SIKTI

0|0
    0|0
    • Ben nesfitle 2 kilo vermistim 2 haftada ve gayet abur cuburumuda yemistim bunyeyle ilgili herlde.. Bende yine hayvan gibi oldum :(

• SORUN ORDA VERDİĞİNİN FAZLASINI GERİ ALIYOSUN BENİM DEDİĞİM GERİ DÖNÜŞÜ OLMUYO KİLONUN AL ELİNE KAĞIT KALEM NORMALDE NEYİ NE KADAR YİYİP İÇİYON YAZ YARIYA DÜŞ

• kes at derim ben

0|0
    0|0
  • Evet verirsin ama sporu unutma.. eğer sağlığınıda dűşünüyorsan..

0|0
    0|0
  • Bu dediklerine uyarsan verirsin

0|0
    0|0
  • Valla 1 ayda 10 kilo verdim spor falan yapmadım sürekli evdeydim işte söyliyeceğim şey ekmeği ve şekeri hayatından çıkar canım zayıflayınca yersin cidden neyse su iç açıktığını hıssettiğin de su iç elma ye yeşil elma tükettim bol bol emin ol faydasını göreceksın umarım zayıflarsın :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...