Bir kızın dövüş sporlarına ilgi duyması itici mi beyler?

Kas yumağı olmayacak şekilde daha çok savunma amacıyla ilgilenmekten bahsediyorum

• whing chun mu
    A seç
  • kick boks mu
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

• Itici diyenlere bakma sen sporla ugrasan kiz her turlu +1 ondedir hem fiziksel hem mental acidan. Dovus eden kizdan sexysi var mi be su dunyada :))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Hayır kendimize yakın hissederiz kız kategorisinden çıkarıp daha yüksek bir konuma gelirsiniz gözümüzde ve güzelseniz yanına + birde karizma eklemiş olursunuz dövüş sporu veya başka sporlar.

0|0
    0|0
    • Ooo ben sansliyim o zaman :D

• evet öyle;çünkü kızlar tek tip hareket ediyorlar, çanta makyaj gezmek tozmak anne olmak ölmek bu değil ki; farklı şeyler yapan kızlar tabi ki de değer kazanır gözümüzde. ve diğer kızlarla kıyaslarsak size karşı hissedilen aşklar daha güçlü olabilir.

• vallahi benim hoşuma gider de beni dövmez umarım

0|0
    0|0
  • Hertürlü itici hatta iğrenc kız dedigin biraz minyon olmalı asla öyle dövüş sporlaroyla ilgilenen kızlarla konuşmam dahi

0|0
    0|0
  • İtici bence

0|0
    0|0
  • whing değil öncelikle "wing" chun. Herkesin yapabildiği bir dövüş sanatı olduğu için Wingchun öneririm. Aikido vs gibi değildir felsefesi yoktur ama sokakta 5 adamı nasıl pataklayacağını öğretir kısaca :D Etkili olduğu tarafımca test edilmiştir.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim düzeltme için lakin çok fazla yazılımı var bende şu an dersini alıyorum 3 ay oldu henüz çok baslardayim

• Zaten hızlı öğreniliyor wingchun ya.

• keşke bütün kızlarımız gitse kadına şiddet azalırdı

1|0
    0|0
  • Bence itici.. Kadının doğasına aykırı kaçıyor gibi bilmiyorum pek iyi gelmiyor kulağa

0|0
    0|0
  • İtici bana göre

0|0
    0|0
  • çok itici, evlenince dayak mı yiyeceğiz :)

0|0
    0|0
    • Kimse kocasına el kaldırmaz şahsen benim. derdim sokaktaki it kopukla çoğu kız gibi :)

• sinirlenince orası belli olmaz ama :) tabikide sizinde kendinizi korumanız lazım

• dövüş değilde savunma sporu iyidir..
    whing chun

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Hicte itici degil cok basarili oluyorlar cokta ornegi var

0|0
    0|0
  • çok itici bence

0|0
    0|0
  • dövüş değil de savunma sporlarından en az birini bilmeli insan. ve herkes spor yapmalı.

0|0
    0|0
  • gitsin çamaşır yıkasın kick box la falan ne işi var :)

0|0
    0|0
  • itici değil
    whing chun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendini savunabilecek kadar bilmen erkeklere itici gelse de senin işine yarayan şey olur. :)

1|0
    0|0
  • whing chun

0|0
    0|0
  • whing chun

0|0
    0|0
Yükleniyor...