Bayern Münih hakkında ne düşünüyorsunuz?

Soru açık Bayern hakkında düşüncelerinizi alim. Ben bayern taraftarıyım Türkiyede takım tutmuyorum dünyada Bayern i tutuyorum. Bayern sizce nasıl bir takım Ben dünyanın en güçlü takımı olduğunu ve bu sene şampiyonlar ligini alacağını düşünüyorum.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın en görgüsüz takımı.. O ne mk gelene gidene 6-7

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Cl konusunda suphelerim var ama tabi ki almasini isterim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu takımı nasıl antipatik bulanlara saygı duyuyorum ama onları anlamıyorum. bayernin bundesliga'yı domine etmesinden yakınılır hep domine ediyor evet de, bileğinin hakkıyla ediyor. üstelik bu domine etme durumu diğer büyük liglerden çok da farklı değil.

0|1
    0|4
    • Aynen diğer takımlarda Bayern gibi çalışsın onlarda ligi domine etsin. Her futbolcunun hayali kendi ligindeki en büyük takımda oynamak. Bayern kendi kendine yapmıyorki bunu futbolcular gitmek istiyor bayern e

• Rezalet bir takım ve yönetim. Peki neden?
    - Kendi liginde oynayan rakip takımın en iyi oyuncularını alıyor şanslı olan ilk 11 de oynuyor şanssız olanlar ise yedek kulübesinde bir kaç sene çürüyor ve İtalya, İngiltere gibi liglerdenbirine gönderiliyor rakip olmasın bize diye. Rakip takımları kasten güçsüz bırakarak gereksiz yere oyuncu alarak rakiplerini güçsüz bırakıyorlar yani haliyle ligde tek tabanca oluyorlar. Şimdi demişsiniz diğer liglerde öyle yapsın peki her lig böyle yaparsa ne zevki kaldı bu ligin? Ne yani Almanya da Bayern dışında diğer takımların şampiyonluk hayali kurması kötü mü olur? Niye onlar şampiyon olamasın? Mesela bakın Süperlig Bursa nasıl zamanında şampiyon oldu arada böyle şampiyonluklar olmalı ve sürekli olarak aynı takım şampiyon olmamalı eğer olursa ligde rekabet olmaz.
    - Mesela La Ligaya örnek verelim 3 takım şampiyonluğa oynuyor fakat şu var bu takımlar rakiplerinin en iyi oyuncularını gereksiz yere almıyorlar. Eğer gerçekten o mevkiye bir transfer olduğunu düşünürlerse alıyorlar. La Ligada çok yetenekli ve gelecek vaad eden oyuncular var fakat büyük takımlar almıyor La Liga da neden çünkü yedek kalıp kulübede çürüyüp gidecek.
    - Gelelim takımın defansına defansı aslında vasat rekabet olmayan ve kendi sahasında hezimete uğrayan Alman takımlarınna karşı o defans işliyor. Şampiyonlar Liginde işlemiyor. Geçen sezon Arsenal olsun Manu olsun ne kadar rezil rüsvah etti o defansı. Real Madrid 4 tane çaktı hatta Agüero 3 Bayern 2 maçı bile var.
    - Tabi en güçlü takım diye tabir etmen çok yanlış. Real Madrid 10 kez kupayı kazandı ve daha fazla final gördü 2. sırada ise Milan var. Real Madrid lig şampiyonluğu olsun kupa sayısı olsun Bayernden üstün. Real Madrid'in 20. yüz yılın en büyük takımı ünvanı bile var. Görünen köy kılavuz istememeli.
    ht tp://w ww. uefa. com/memberassociations/uefarankings/club/

0|0
    0|0
    • -Rezalet takım ve yönetim demişsin. Barcelona ve REal örneklerini vereyim. Bu iki takım ne yapar bir oyuncu görürler gider borç harç yapar bale gibi mallara 100 m euro verirler. Suareze 70-80 m euru veririler. Bu mu iyi yönetim?
      -Ligi domine ediyorlar demişsin. Adamlar kendi gitmek istiyor bayern e bayern ne yapsın?
      - Defans demişsin. Adamların defansı Avrupa da nerdeyse bir numara la. Baksana adamlara Lahm-Boateng-Babstuber-ALaba. Bakma sakatlıklar olmasa bunlar hep birlikte oynayabilse hayvani defans olucaklar ama sakatlıklar izin vermiyor.
      - Geçen seneki real hezimeti. O maç teknik direktörün salaklığına öyle gitti. Adamlar deforta saha oynamadan çıktı ve bütün defans realin yarısahasına kadar çıktı. tamamen guardiolanın salaklığına öyle oldu. Yoksa real bayerne bidaha asla bu şansı bulamaz merak etme.
      -20 yy ın en iyisi real olabilir ama 21 yy ın en iyi daha şimdiden bayern olduğu çok belli. Birkere adamların altyapısında nice robbenler nice riberyler var. Öğrende gel..

• Sen 2014 ten haber ver hele :D

• Hadi almanlar 2 ispanyol takımını yendi ama Real Madrid ne yaptı almanları ipe dizdi hepsine teker teker futbol dersi verdi bakın böyle goller atılır diye :D Hele o frikik neydi ya :D Neuer baka kaldı :D Hatta 50 metreden Ronaldo gol atacaktı da Neuer şanslı çıktı az farkla dışarı çıktı top :D
      Bu arada 2013 almanların senesi tam denilemez Uefa Avrupa Ligini Chelsea kazandı çünkü. Fakat 2014 te her 2 kulvarda İspanyollar ezdi :D

• Vasat Alman liginin en iyi topçularını bünyesinde bulundurup zayıf takımları tokatlayan, iyi organize olmuş, Real Madrid, Barcelona gibi takımlardan sonra Chelsea ve benzeri takımlarla birlikte bir alt kademede bulunan ve hiçbir zaman dünyanın en iyi takımı olamamış Alman takımı.

0|1
    0|1
    • Vasat dediğin Alman liginde bu sene 4 takım ş. l de gruplardan çıktı. Alman liginde oynayan futbolcuların çoğunluğunu oluşturduğu milli takımları dünya kupası şampiyonu oldu. Ayrıca Bayern son 5 yılda 3 final bir yarı final oynadı. Bence BArça ve realden daha iyi. Hatta şu anda Barcelona real madrid karması bir takım çıkar karşılarına Bayern onlarıda ezer

• Ne düşündüğümü sormuşsun ben de vasat bir ligin en iyi oyuncularını toplayıp 1-2 tanesi zayıf olmayan ki Dortmund'un hali ortada onları tokatlayıp fantazi yapan, 90 dakika yan pas yapabilen, geçen sene Real'den 2 maçta 5 gol yeyip nasibini almış Almanların pek de sevimli olmayan takımı. Tabii canım Bayern ezer falan :) Bence yedekleriyle yener ya Barcelona'yı :) Neyse kardeşim görüşümü sundum ve fikrim sabittir. Juventus ayarında, diğer takımları ekonomisiyle ezen süper yan pas yapan alman mentalitesini iyi uygulayan takım.

• İyi takım ama CL yi alamayabilir :)

0|1
    0|1
  • Defanslarına hayranım.

0|1
    0|1
    • Bende nedense defansını sevmiyorum. neuer olmasa o defanslar biraz tökezler. Ben daha çok kalecisine ve hücum hattına hayranım

• Nedense Bayern i hiç bir zaman sevmedim Real taraftarıyım avrupada

0|0
    0|0
    • Bayerni hep kotuluyolar ondan ve hep reali barçeyı haber yapıyolar. Mesela Hiç dikkat ettinmi Ntv spora Adamlar 7/24 real barça haberleri ronaldo messi haberleri yapıyorlar.

Yükleniyor...