Böyle biri için ne düşünürsünüz?

kitap okumayan,film izlemeyen,gezmeyen,yeni insanlar tanımayı ve konuşmayı sevmeyen,içine kapanık biri için ne düşünürsünüz?aranızda böyle olanlar var mı

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durum aslında içinde bulunduğun ortamı sevmiyor veya sıkılmış olmandan kaynaklanıyor...

Bana kalırsa seni bu hayatından kurtaracak birini bekliyorsun... Değişime açıksın ancak yalnız başına birşey yapmak istemiyorsun hepsi bu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Mutlaka psikolojik problemleri vardır ama hayat kitap okumak, film izlemek, gezmek, yeni insanlar tanımak, konuşmak veya dışa dönük olmak değil. Belki yalnızlığı seviyordur. Ben de internet dışında sosyalite konusunda bir şey yapmam. Evimde oturur kitabımı okur filmimi izlerim. İnsanları sevmem yalnızlık hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • önyargımda yanılma payı olmakla beraber, paylaşıma sunduğun karakter yapısının ilgi duyduğun bir şahısla alakalı olduğuna dair kanaat notu kullanıyorum: 9

0|0
    0|0
  • hayatı boşa geçiren ilerde çok üzülecek birisi olarak düşünürüm. Hayat güzel. Yaşadığınız günün kıymetini bilin.

0|0
    0|0
  • Benden uzak Allah'a yakın olsun.

0|0
    2|4
  • Bahsettiğin şeyin aynısı bizdede var evdeki sehpa :)

1|0
    0|0
  • Herşeyi boşvermiş birisidir. Biraz benzerliği var benimle.

Ben de kitap okumayı sevmem mesela.

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal sanatçı ruhludur, ünlü sanatçıların yaşamlarında mutlaka böyle sorunlar olur.

0|1
    0|0
  • itici sonsuza kadar evde kalsın...

0|0
    0|0
  • ben öyleyim ama yeni insanlar tanımak istiyorum bulamıyorum

0|0
    0|0
  • sen öyleysen vay haline açmak lazım

0|0
    0|0
  • bu ne çk gibi insan derim

0|0
    0|0
  • asosyal

0|0
    0|0
  • ne yapıyormuş merak ederim

0|0
    0|0
  • aa ben

0|0
    0|0
  • cool :)

0|0
    0|0
  • yaşayan bir ölü olarak nitelendiririm.. allaha şükür öyle bir insan değilim..

0|0
    0|1
  • Asosyal olduğunu düşünürdüm.Çünkü bende öyleyim.Senin anlattıklarının tıpkısının aynısıyım.Biz bence boşa yaşıyoruz Allah korkusu olmasa çoktan intihar etmiştim bile.

0|0
    1|1
  • nefes alıyormu peki ? alıyorsa onunla ilgenecek amaza çok :DDD

0|0
    2|2
    • bütün derdiniz şeyiniz. aklınız fikriniz şeyinizde. biraz allah rızasını gözetin.

• nefes almamasına az kalmıs zaten. iyice umutsuzluga sürükle.

Kızlar Ne Diyor 8

• Var öyle biri.

0|0
    0|0
  • içe kapanık olurda bu biraz fazla sanki :) içine fazla kapanık olmamalısın kendine zarar verirsin konuşmaya çalış birileriyle :)

0|0
    0|0
  • benim çevremde öyle bi insan olmasının mümkünatı yok benimle olan bana benzer nedense bu hep böyledir pişmanda olmazlar zaten

0|0
    0|0
  • imha edelim biz onu

0|0
    0|0
  • En iyisi.

0|0
    0|0
  • kitap okumayan birinin böyle olması doğal..

0|0
    0|0
  • ölü... yaşayan ölü.

çok itici.

bari kitap okusun.. biraz beynini geliştirsin..

yada okumasın ama geveze olsun eğlenceli olsun...

ikisi yoksa diktiripditsin

0|0
    2|1
  • Asosyal diye düşünürüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...