Amacı ne? Ne yapmam gerek?

Daha bir kaç öncesinde beni görünce mutlu olan, ilgi gösteren ve sürekli gözlerime bakan biri vardı...Aşık olduğum çocuk... İlgi gösterirdi.Benim hep gözlerime bakardı.Sürekli ilgilenirdi.Hep gülümserdi.Nereye gitsem orda olurdu.Hep okula önüme otururdu.Öne oturmuşsa ben arkaya oturmuşsam çantasını alır önüme otururdu..Ben gülünce gülerdi.Sonra arkadaşlar zoruyla sms falan yaptım teneffüslerde mesajlaşıyorduk..Çocuk bunu görünce sevgilisi var sandı sanırım...Sonra biriyle çıkmaya başladı :/ Bana çok ilgi gösteriyordu 5 haftadır.sonra birden çıkmaya başladı başkasıyla.Ama çocuk hala ilgi gösteriyor... Sevgilisi olduğunu da saklıyor.Bunu okulda öğrenince çok kötü oldum.Benim geçinemediğim bir kız vardı.Çocuğu sevdiğimi anlamış...Arkada gülüyordu çok kızdım :/ Şimdi çocuğun yakasını bırakmıcaklar...Ne yapmam gerek?Çocuğun amacı ne? yardımlarınızı bekliyorum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşmadan bilemezsin. Karışmış biraz. Açıkça ifade edebilirseniz birbirinize karşı daha güzel olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• topla cesaretini git konuş buraya yazdıklarını ona da söyle. hoşlanıyorsan hoşlandığını da söyle kaybedecek birşeyin yok sonuçta.

0|0
    0|0
  • aboooooo sen çıkmaz sokağa düşmüşsün sende çocuğa söyle çıktığın mı var diye sor öyle duydum kim falan de

0|0
    0|0
  • lisedeyken olur böyle şeyler ayrıca derste mesajlaşm dersini çalış hocanı dinle tamam mı canım.

0|0
    0|0
    • derste değil teneffüslerde :D

• bu yaşta akıllı bir kız ol ve derslerine çalış tamam mı aşk meşk olaylarını bıraksan iyi olur..

0|0
    0|0
  • arı misali her çicekten bal alıyor ollmasın

0|0
    0|0
    • Değil işte...Sınıftaki kızlarla konuşuyor falan ama sadece bana karşı bu kadar ilgiliydi çocuk...

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni istese başkası ile işi ne? Olayı detaylandırmaya gerek yok. Seni bir insan olarak sempatik buluyordur. Her ilgi gösteren bizden hoşlanıyor olsaaa ohooo... Hemen öyle düşünmeyin yahu. Sevgilisi var sandı demekle kendini kandırma. İstiyorsa seni sanmak kısmını netliğe kavuşturur ve sevgilin olup olmadığını öğrenirdi. Lütfen biraz objektif bak yaşadığın şeye.

0|0
    0|0
  • Doğal davran. Bu durumda ne yapmayı dusunursen onu yap. Gelmek ısteyen gelır zaten pesınden kosma

0|0
    0|0
Yükleniyor...