Yakın arkadaş ve eski sevgili samimiyeti

2 hafta önce sevgilimden ayrıldım daha önce pek konuşmayan eski sevgilim ve yakın arakdaşım hergün konuşmaya başladı üstelik arkadaşım bu konuşmaların çoğunu benden saklıyor, konuştukları konu benim ama bu konuşmalara birbirlerine kardaşim diye hitap etmeleri sinirimi bozuyor sizce bu samimiyetin sebebi ne? ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
şimdi yine gördüm eski sevgilim beni sormuş arkadaşım o iyi alıştı demiş sevgilim de arada kendime hakim olalmıyorum soruyorum deyince arkadaşım da kendine yazk ediyorsun kardeşim demiş sağolsun..benden çok onu düşünüyor herhalde..

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilin onu kullanıyor, böylece hem seni kıskandıracak, hem de onunla işini görecek... Böylece senden intikam aldığını düşünecek... Zavallı çocuk...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yakaladığın an sormalısın. İçinde biriktirmemeye çalış.

O yüzden yakaladığında sıcağı sıcağına sor, nedir diye.

1|0
    0|0
  • aynısı benim başıma geldi.. Kardeş dediğimiz adamlar eski sevgilime..aşık oldgumuz kıza yazdı.. sonra ne mal oldugunu anlayınca hepsini sildim hayattan.. Sende aynısını yap kım olursa olsun.. Ben o arkıme nıye boyle yaptın dediğimde cevap veremıo ama hala ibn*liğine de yapıo.. Neyse ikisiyle ilişkini kes.. En azından bu kızlar sayesınde arkaadslarını tanıyosun.. Allahtan ne mal oldugunu şimdi öğrendin.

0|0
    0|0
    • Allah böylelerini uzak tutsun artık bizden, çok ağır bi durum

• bekle. kendini kötüsüne hazırla. exini bilmem de senin arkadaşın gönlü var belli. zamana bırak. bunu yapabilecek potansiyelleri varsa bırak yapsınlar da nefret et onlardan. arkadaşıa da neler konuşuyorsuuz falan diye sorma. arayı soğut hatta

0|0
    0|0
    • ben zaten eski sevgilime arkadaşıma olduğundan bi nebze daha çok güveniyorum bu konuda. haklısın ama içim çok acıyor

• çocuk seni seviyor hala dön o zaman. sevgilin senin hayatında olduğu için arkadaşının hayatında idi şimdi sen ou çıkardıysan o da çıkarmalı

• yok ben o sayfayı tamamen kapattım. çok fazla fırsat verim ona artık dönüş gibi bi imkan yok. haklısın ama ben ne yapabilirm ki

• yapacak bişi yok

0|0
    0|0
  • hadi geçmiş olsun mercimek fırında

0|0
    0|0
  • amaç kıskandırmak.. ve sende kıskanmamalısın..

0|0
    0|0
  • bu işte birşeyler var ...

0|0
    0|0
  • ikiside arkandan film çeviriyor olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• konunun sen oldugunu nerden biliyorsun ki ?

0|0
    0|0
    • en azından bana öyle yansıtılıyor, internetten konuşmalarını görüyorum, başka bi arkadaş anlatıyor falan

• olsun samimi olöaları şüpheli..

• haklısın

• sevgilini kocani en yakin arkadasindan kiz kardesinden uzak tutacaksin bunu ögrendim.

1|0
    0|0
  • ikisinide boşver sen üstüne düştükçe arkadaşına cazip geliyodur emin ol umursama..

0|0
    0|0
  • Geçmiş ola eski sevgilin yakında en yakın arkadaşının yeni sevgilisi olacak...

0|0
    0|0
    • yakın arakadaşımın da bi sevgilisi var işin garibi ve eski sevgilimle bu samimiyetle konuştuğunu duysa kızın hayatını zehir edebilecek bi tip

• Gözü kara demekki en yakın arkadaşını bile düşünmüyorsa...

• zaten benim şüphem en çok yakın arkadaşımdan, galiba artık ona da eski yakın arkadaşı demeliyim

• en yakın arkadasınızsa sorun. ondan hoslanıyormusun ne bu samimiyet diye.

0|0
    0|0
  • kardeş değiller emin ol

0|0
    0|0
  • canım benim sen kendi elinle teslim etmişsin sevgiini benim yakın arkadaşım şimdi sevgilimle evli konuştukları konu sen olsa bile sık sık konuşmamalılar hatta senle ilhli bile konuşmasınlar.

0|0
    0|0
  • Sevgilin arkadaşından seninle barışmak icin samimi olmaya calisiyordur.

0|0
    0|0
    • sevgilim öyle diyelim, en çok sinirimi bozan arkadaşımın böyle yapması düşünüyorum benim yaşadıklarımı o yaşasa sevgilisine kardeşim diye hitap etmeyi bırak konuşmam da. o konuştuklarını bile bana söylemiyor

• Kiz arkadaşın seni sevmeyen çekemeyen bir insan bunu diyorum sana.

• sanırım haklısın

Yükleniyor...