Insanlar neden bu kadar hırçın, neden bu kadar çok korkarlar sevgilerini dile getirmekten göstermekten.

insanlar neden bukadar hırçın, neden bukadar çok korkarlar sevgilerini dile getirmekten, göstermekten. ? neden çoğumuz içinde yaşar.

Güncellemeler:
Ayyss yanlis yapmisiimmm siritiodum yoksa:))))

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Taksim meydanında gözlerinin içine bakarken herkesin duyabileceği şekilde "seni seviyorum" diyebileceğim bir sevgilimin olmasını ne çok isterdim oysa...

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar edindikleri tecrübelere göre böyle davranmak daha akıllıca gelir

1|0
    0|0
  • çünkü insanlar sevgiden falan anlamıyor. anlamayı bilen var mı ondanda şüpheliyim. sevgi kadar kıymetli bişey yokken neden sevgini söylediğinde hırçınlaşabilir insanlar. bunuda sen söyle :)

0|0
    0|0
    • :) bilmiorum işte ben sevdiini söyleyen birine hırçınlaşmam ki

• yaaa. demek böyle düşünen de varmış. böyle kal hep. keşke herkes senin gibi olsa diyeyim ne diyim :)

• ÖĞRENİLMİŞ çaresizlik

1|0
    0|0
  • ego?

birini kötülemek, aşağılamak her zaman diğerinden daha caziptir insanlara

1|0
    0|0
  • yok valla ben hep gösteriyomda anlayan yok:P

0|0
    0|0
  • Ah insanlar hep yanlış yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Herkesin karakteri aynı değildir. Kendini korumak ister.

İncinmekten korkar. Kötü birşey olabilir sonrasında diye tedbirli davranır.

0|0
    0|0
  • insan olduğumuz için hayvan olsak

ya köpek gibi poposunu koklardık

yada güvercin gibi kur yapardık

0|0
    0|0
  • Kendi adıma cevap vermem gerekirse boyumun ölçüsünü aldım. Sevgimi dile getirmem hep zayıflık olarak algılandı.

0|0
    0|0
    • yanlış kişilere denk gelmişsin ölese normal biri zayıflık olarak algılamaz

• Ne gerek var dışa vurmaya? Sevgi işte bu. Göstere göstere yaşanacak bir duygu değil.

0|0
    0|0
  • daha önce birilerine yeterince sevgi göstermişlerdir , ondan ;)

0|0
    0|0
    • bakkk sennnnnn :))

• nerde tam olarak gamzen göremedim ? :) 3 te 1 iyidir , 3 te 2 ço0k ç0ok idir fazlasını n'apcaksın zaten =)

• mededn cesaretmizi hiçbir zaman tolayamıyoruz ondan

0|0
    0|0
  • karşıma senin gibisi çıksaydı hiç çekinmezdim

0|0
    0|0
    • sırf güzelliği için seni seviyorum diyecektin yani öylemi. bence bu kafayla gitme.

• Tamamen öz güvensizlik ve karşı tarafa olan güvensizlikten dolayı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hırçınlıkla sevgiyi dile getireremek arasındaki bağı bulamadım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mal onlar çünkü.

1|0
    0|0
  • Kaybetmekten korktuğumuz için.

0|0
    0|0
  • belki de sevmiyoruz gerçekten dile getirmeye değer görmüyoruz.

0|0
    0|0
  • Sevıyorsam soylerım neyden korkacagımkı

0|0
    0|0
  • kızlar mecbur bırakılıyor sevgisini içinde yaşamayı biliyor erkeğe sevgisini belli ederse kabul edilmeyeceğini erkeğin gözünde kız erkeğe sevgisini söylerse kolay kızdır böyle diyor çoğu erkek

0|0
    0|0
Yükleniyor...