Haksızlık karşısındaki tavrınız?

Haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüzde takındığınız tavır ne olur?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Haksızlık karşısında maalesef insanların sinirlerini kontrol etmesi çok zor. Ama asıl kuvvetli öfkesini yenebilen insandır.

Haksız kişiyi yada kişileri Allah'a havale etmek sizin vereceğiniz cezadan daha büyük daha adaletli bir sonuç verecektir ya dünyada yada ukbada.

Diğer bir yol ise tüm samimiyetinizle suçluları affetmek inanın bana bu anlayabilen için çok daha büyük bir cezadır. Saygılarımla..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Haksızlık yapıldıgında o kişiye karşi söylemem gerekenleri sakince ,iğneleyerek söyler.Cümleleri uzatmam.Sonra da O'nu kaale almam.Onun sevmediği,onun yapmamdan hoşlanmadıgı şeyleri yaparak çildirtırı.Kısaca manevi işkence misali...HATASINI ANLASIN...

0|0
    0|0
  • Öfkelenirim, karşılığını veririm, hakkımı alır, sırtımı döner giderim...

0|0
    0|0
  • Daima haksızlık karşısında direnmişimdir. Sonunu düşünmeden . Bu askerdede böyleydi iş ortamındada .. Haksızlığı kendim için değil bi başkası içinde savunurum . Yani bi dostum haksızlığa uğruyor ve sesi çıkmıyorsa onun sesi olmayı bilirim :) ama efendiliğimdende taviz vermemki Herkesi G.T Edip Bırakıyım :D

1|0
    0|0
  • kendimi haklı çıkarıncaya kadar tartışmaya devam ederim.. ama haklı olduğumdan %100 eminsem yoksa sadece uyarıda bulunurum. ama eminsem karşı tarafı ikna etmeden bırakmam :DDD

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir.

0|0
    0|0
  • Her türlü haksızlık karşısında susamam tahammül edemem haksızlığa susarsam ortak olurum demektir

0|0
    0|0
  • Muhammed Hazretlerimizin emrini uygulayarak, sabrederim.

0|0
    0|0
  • haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır

1|0
    0|0
  • itiraz ederim. hakkımı aramaya çalışırım. başarısız olursam kalbimle buğz ederim.

1|0
    0|0
  • allah o insanları ıslah etsin derim ve allaha havale ederim..

0|1
    0|0
    • ıslah etsin demek değil de hidayet versin demek daha doğruymuş

nacizane bir öneri:)

• allah o insanlara hidayet versin o zaman :)

• Sinirlenirim çok sinirlenirim haksızlığa tahammul edemiyorum tehlikeli olabiliyorum .

0|0
    0|0
  • vaaz veririm..

0|0
    0|0
  • cingar çıkarırım.

0|0
    0|0
  • babam olsa tanımam karşımda her türlü hakkımı alırım.

0|0
    0|0
  • hakkımı aramazsam şerefimi de kaybederim.kavgalı dövüş çıkarırım.

0|0
    0|0
  • Oww yıkarım orayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Haksizliga gelemem ama o durumda da sinirimden yerimde zor dururum. Yine de tavrimi belli etmemeye bakar susmaya devam ederim ama bu hep tekrarlandiginda da agizimi bi acarim susturabilene helal olsun , cunku sabrim tasar susmaktan artik, icimdekileri o an disari vurmam beni pek rahatlatmasa da en azindan icime atarak kendimi yememis olurum .

0|0
    0|0
  • hakkımı savunurum benim olanı alana kadar mücadele ederim. ama kavga bağırış çağırışla değil.

1|2
    0|0
  • Bana yapıldığında sakinliğimi korur ama istediğimi de alırım,güçsüz ve başa çıkamayacak birine yapıldığında sakin kalamam,anlayacağı dil neyse o dilden konuşmaktan çekinmem.

0|0
    0|0
  • Bana yapılırsa sakin kalabilirim ama istediğimi yine de alırım.Çok güçsüz birine yapılırsa sakin kalamam.Hangi dilden anlıyorsa ondan konuşabilirim,sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • itiraz ederim,bu kadar basit

ama kavga falan etmem:)

0|0
    0|0
  • açarım gözümü yumarım ağzımı

0|0
    0|0
  • susarım.

0|0
    0|0