İlk shake yapışım?

Arkadaşlar ilk defa shake yaptım az önce 200 gr lor peyniri koydum bir yarım muz attım içine muz aromalı olsun diye blenderin yarısına kadar da hazır su ilave ettim 1-2 dakika blenderda doğradım su kıvamına geldi 3 su bardağı çıktı toplamda 3 bardağı zar zor bitirebildim midem bulandı muz tat versin diye attım o kadar hiç mi muz tadı olmaz arkadaş bir yerde mi yanlış mı yaptım anlayamadım ? sizin içtiğiniz tadı güzel olan shake tarifleri var mı ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• genelde hazır alıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Peynir ne alakaaa..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Lor peyniri mi konuyomuş ka shake e? Labne olsa neyse dicem de tuzlu olur lor.

0|0
    0|0
    • kaanlar marka tuzsuz olanından kullanıyorum sade yiyemediğim için shake yapıp içmeyi denedim ama yarım muz atmama rağmen ne muz tadı var dı ne de başka birşey zorla içebildim

• yarın yağsız süt ile denemeyi düşünüyorum yağsız süt - 2-3 kaşık yulaf ezmesi 1 çay kaşığı bal ve lor peyniri ilave olarakta 4 tane haşlanmış yumurta katmayı düşünüyorumda tadı bozar mı bilmiyorum

• Kardeş ne mide varmış be sende :))

• biraz fazla gelmiş heralde :D

0|0
    0|0
    • galiba :D var mı senin bildiğin bir tarif tadı güzel olsun yeter :D fazla şeker olmaması kaydıyla :D

• sanırım o şeylerin hiçbirinin tadı güzel olmuyor :D 1 level oldugum için link atamıyorum ama nette bulabilirsin farklı şeyler. kenzo karagöz falan video atıyodu bununla ilgili

Yükleniyor...