Erkek arkadaşınızın kolunu başınızın arkasına koymasından rahatsız olur musunuz?

Evet kızlar diyelim yarın sevgilinizle ilk defa sinemaya gidiyorsunuz erkek arkadaşınızın kolunu başınızın arkasına koymasından rahatsız olurmusunuz yoksa hoşunuzamı gider?Kızlar sorum size cevaplarsanız iyi olur.

0|0
15|1

En İyi Kız Görüşü

• TV´da öyle bi reklam vardi onu hatirlatti bana. Amacin önemli Film izlemek mi yoksa yakinlasmak mi. Bence tek ellini tut eger biseyler yemiyorsa yiyorsada rahat rahat film izleyin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• olur ama hemen öpmeye falan kalkma sakın.

0|0
    0|0
  • ya boyle seyelr eskılerde kaldı sankı adam akıllı dursn ıste nıye illa bana dokunma ıhtıyacı hıssederkı

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider :)

0|0
    0|0
  • Sonucta kolunu basinin arkasina koyucan niye rahatsiz olsunki daha ileri gitmezsen sorun olmaz benim hosuma giderdi :)

0|0
    0|0
  • ilerde tekrar giderseniz yaparsın ilkte olmaz gibi ama kızın tavrınınada bağlı biraz

0|0
    0|0
  • Fazla ileri gidip yılışmazsa sorun olmaz. Hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Ne zamandır sevgilisiniz?

0|0
    0|0
    • 10 aydr arkadastm hemnhemn 1 aydr sev. iz iste.

• o cock bn oluyom :D

• <hhahaha pardon yaa o zaman fazla yılışma ilk aydan:))

• fazla yılışmadığı sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • işi abartmazsa sorun olmaz :D

0|0
    0|0
  • benim hoşuma giderdi .. : ) eğer gercekten sadece sarılmak amaçlı yaptığını gösterick ama çok ileri gtmemeli :)

0|0
    0|0
  • gider çok yavşamazsa sorun yok:D

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gider

0|0
    0|0
  • film izlerken kimse beni rahatsız etmesin

sevmem o tarz sırnaşmaları sinemada

0|0
    0|0
  • Ya ilk sinema buluşmasında bunu yaparsa ilerde neler yapar :p Bence ilkinde el ele olmak daha uygun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• moruk hangi devirde yaşıyoruz ya, bacağını bile atabilirsin. hoşuna gider. ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...