Senden kopamıyorum diyen bir erkek...

İlk başlarda arkadaş olarak iyi zaman geçirdiğiniz sözüne sadık,dürüst ve tuttuğunu koparan bir erkek var.Çocuğa güveniyorsunuz ve ona ''iyiki senin gibi birisi yanımda iyiki varsın''gibi sözler söylediniz ve çocuk bunu yanlış yorumladı ve size aşık olmaya başladı.Sizde bunu anladınız kendinizden uzak tutmak için ''nişanlandım''yalanını ortaya sürdünüz ve 1 ay boyunca hiç konuşmadınız.Bir zaman sonra unutmuştur diye yine arkadaş olmaya karar verdiniz ama o ''seni hala çok seviyorum'' dedi.Bir yerde buluştunuz size ''sevgilim olurmusun'' dedi.Sizde seni arkadaş olarak görüyorum diye reddettiniz.Çocuk sizinle konuşmak için evinizin önünde bekledi ama siz bu duruma sinir oldunuz ve aradaki bağı kopardınız arasından 7 ay geçti ve hiç konuşmadınız onunla siz bu süre içinde başka birisiyle çıktınız.Çocuk hala size deli gibi aşık bunu biliyorsunuz ama artık sizinle konuşmuyor.Bir gün mesaj attı ''Ne yaparsam yapayım senden kopamıyorum.Seni unutmaya çalıştıkça içimdeki bütün güzellikler ölüyor.'' diye bir mesaj atsa ne hissederdiniz ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kafamı karıştırır. Ama ne biliyim zaten bu işin olucağı varsa o kadar uzamazdı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boyle bi durumdn etkilenirim belki ego acisindan ama o cocuga karsi bir sey hissetsem zaten o kadar terslez bir yerden sonra teklifini kabul ederdim

0|0
    0|0
  • hiç bir şey hissetmiyorsam bu da amma yapışık çıktı der geçerim

sallamam pek önüme bakarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• adamım bir sürü hata yapmışsın.yapmaya da devam ediyorsun

0|0
    0|0
    • Ne gibi ?

• saat 7 gibi başlıycaz.beni arkadaş olarak ekle.özel olarak anlatacam.

• Tamam

Yükleniyor...