İlk adımı kızın atması için ne yapabilirim?

bakıştığım bir değil birden fazlaa kız var yolda yürürken cafede otururken bir mekana girerken okulda falan falan ama bakışmalar ne kadar şiddettli olursa olsun gidip konuşamıyorum ilk adımı atamıyorum doğal olarak kızda zarfı atıp ilk adımı benden bekliyor aslında kendime güvenen biriyim ama o cesareti yeri geliyor gösteremiyorum bende kızdan bekliyorum bi süre sonra tabi kız uzaklaşıyor adım atmayınca ama artık buna son vermem lazım yolda yürürken bakıştığım kızı çevirsem konuşsam yada cafede oturan kızın masasına oturup konuşsam abes kaçar mı yada ilk adımı kızın atması için ne yapabilirim ?Kızlar sorum sizlereeee

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen kendi gösteremediğin cesareti kızlardan nasıl bekliyorsun anlamıyorum... Bu tür durumlarda erkeklerin ilk adım atması çok daha uygundur kim ne derse desin... Yoksa kızlar kendi sicillerini hiç tanımadıkları birisi için tehlikeye atıp da kaşar damgasına maruz kalmak istemezler. Siz erkekler on kızla görüşseniz paşa olursunuz ama kızlar için aynı şey geçerli değil, onlar ikinci ilişkilerine başladılar mı vay hallerine... Sizin dilinize düşerler... Sağda solda atıp tutarsınız namusu hakkında...

0|0
    0|0
    • genelleme yapman ne kadar dogru orasını tartısmıcam ama fark ettiysen nasıl ilk adımı ben atabilirim dedim aslında kendime fiziksel olarakta kisilik olarakta guveniyorum ama an geliyor cesaret edemiyorum

• haha bende bunları senin gencligine veriyorum neyse ben zaten sıp diye asık olacam demiyorum ki o tur seyler zamanla olacak seyler ama o zamanı baslatmak icin once tanısmak lazım elbet

Kızlar Ne Diyor 2

• bi cafede oturdugun zamna gözüne kestirdigin kzı ayarladın diyelim aranız ilk baslarda iyi olur ama sonrada eger kız sana baglanırsa aranızda hoşlantı olursa kıskançlık ve naz başlar:) ve ilk dedigi şey şu olur sen her gördügün kıza asılıyomusun v.s bu sorunlar çok olur ve git gide büyür anlaşmazlıklar oluşur bence her gördügün kıza degilde gözüne kestirdigin herhangi bitane kıza bakdaha iyi olur güven yönnden v.s

0|0
    0|0
    • ayarladın diyelim demeyle olmuyor :) soruyu iyi oku ve genelde cok capkın oldugumu one atıyor kızlar bunu beni sadece bir kere gorende diyor hergun gorende bu onyargıyıda kıramıyorum

• ben kendimi ifade edemiyorm sanırım.. msela bi kıza bakarsn oda sana bkarken gülersn eger ortam msaytse size katılmak istiyorm falan dyip msalarına geçebilirsn. böyle sey basıma çok geliyo ve kötü bişeyde degl. cesaretliyim diyosn cesaretnide topla yani zorlugu yok

• bu konu haricinde cesaretli oldugum dogru bide bazen yanlıs yaklasıyorum gibi ne gibi seyler etkili olur pust bi gulus mu

• beklemek başkalarına fırsat vermektir.kız seni resmen bekliyor şu an konuş yani.tanışabilir miyiz felan de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...