Etkilenir misiniz yoksa ne düşünürsünüz ?

Tanışalı bir saat oldu ve bu kıza bakışlarınızdan etkilendiğinizi belli ettiniz ve kız yeni tanıştığı halde sizinle birşeyler yaşadı ve hiçbirşey olmamış gibi geri çekildi eee şimdi biz sevgilimiyiz triplerine bile girmedi mesaj atmadı bile etkilenirmisiniz yoksa ne düşünürsünüz ?

Sorum kesinlikle erkekleredir...

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi etkilenmek kavramı kişiden kişiye göre değişir. Bir insan bir saatte de etkilenebilir, bir günde de, bir dakika da. Aslında senin etkilenmekten kastın sadece güzellik sanırım. Yani fiziki güzellik. Ben kendi açımdan cevaplıyorum. Ben fiziki güzellikten etkilenmem. Kesinlikle etkilenmem. Güzelse güzeldir, çirkinse çirkin. Ben "an"dan etkilenirim. Yani etkilenmek kavramı bana göre o kadar basit değil. Hoşlanırsın tamam tanışırsın falan. Vakit geçirirsin. Sonra birden bir şey olur, çok ufak bir şey mesela. Mesela sana simit ve peynir alır yolda giderken? ben ondan etkilenirim. Ufak çok küçük şeylerden. Meselaa sana baktığında gözlerini kaçırmasından. Bence bu kadar düz bir şekilde yaklaşılmamalı bu etkilenme konusuna. Ki zaten bir saatte etkilenen, ki belli ki bu kişi fiziki güzelliğinden etkilenmiş. Neyse duygusal olarakta etkilendi diyelim. Tanıştı bir şeyler yaşadı falan.Sonra kızımız bastı gitti. O zaman sen sadece etkilendiğinle kalırsın arkadaşım. He kızın fiziki güzelliğinden etkilendiysen zaten onunla bir şeyler yaşadıktan sonra amacına ulaşmış olursun ve kız gitse aramasa bile umrunda olmaz. Çünkü arada duygusal bir bağ yoktur. He duygusal olarakta etkilendin diyelim ve bir şeyler yaşadın kız gitti aramadı sormadı. Sonra üzülürsün arkadaşım bu kadar basit. Niye etkilenesin ki? Çok mu seviyosun yani bir kullanımlık olmayı? Çok mu seviyosun çöpe atılmayı? Çok mu seviyosun duygularınla oynanılmasını? Eğer bunları çok sevmiyorsan bayılmıyorsan etkilenmezsin. Etkilenen insanda gariptir tuhaftır anormaldir. Ya şu düşünceye inanılmaz karşıyım ben; Umursanma, ciddiye alınma, kapıt parçası gibi çöpe atıl. Sonra etkilen! yok yaa? Kim bu kadar mazoşist olabilir ki? Kim ister bunları yaşamayı? Ben bırak etkilenmeyi ondan nefret ederim ve hatta gider ve ona nasıl bir kız olduğunu, hatta nasıl bir insan olduğunu sorarım. Alacağım ukalaca bir tepkiye hazırlıklı olduğumdan o'nu insanlığıyla ve namusuyla baş başa bırakırım sonra basar giderim. Artık bu kadar ayaklar altına alındıysa aşk, sevgi, namus gibi olaylar... biz gerçekten de kötüye gidiyoruz arkadaşlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• basit Kiz derim.

okadar önemsemem bide Sarhosdum kesin derim . yoksa böyle bir seye izin hayatda vermem Karsindaki kisiyi tanimadan Sevisen kisiligini ayaklar altina alirsin karsindaki kisiyi tanimadan onu öpsen Yüceligin ayaklar altinda olur Yani Senin anlamin kalmaz Erkek vehaut Kiz olarak ...

Yazik cok yazik ben Avrupada yasiyorum burda herkez Rahat öpüsüyor Sevisiyor Yatiyor ama yazik gercek kisilik böyle olmaz..

Bukadar ucuzmu Ask , bukadar ucuzmu Sevgi soruyorum Bukadar ucuzmu Erkek Kiz fark etmez bedenimizi baskalarina teslim etmemiz

2|1
    0|0
  • kafam çok güzel olmuş.ne içtiysem hayal görmeye başladım derim.hatta ı see van nayt sitend people derim kısık sesle.

0|0
    0|1
  • sevgi bazen bir bakış bazen bir ömür paylaşım bazen ise birbirini dai görmeden gerçekleşebilen bir obje olduğundan görecelidir.buradan bayan veya erkek hakkında yorumda bulunmak onların ilk anından son anlarına dek yaşadıklarına,hissettiklerine ortak olmak gerektiri.o hissiyatıda üçüncü hiç bir birey alamayacağından bu sorunun cevabı özetle yorumsuz olur.

0|0
    0|0
  • ciddiye almam bende. umursamam.

0|1
    0|0
  • tilki misin yoksa çakal mı? derim.

0|1
    0|0
  • tam zikeydim ii di derdim :D

0|0
    0|0
  • kendimi kötü hissederdim yaptıgımdan pişman olurdum

0|1
    0|0
  • Ne gibi şeyler yaşayacak yeni tanıştığımız kız bizimle ? Onuda söylersen.

0|0
    0|0
  • ciddi birşey düşünseymiş zaten hiçbirşey olmamış gibi geri çekilmezmiş

0|0
    0|0
  • İkimizde karşılıklı olarak ihtiyacımızı görüp, geri çekildik diye düşünürüm. Alanda razı verende razı ise problem yok demektir.

0|0
    0|0
  • birşey düşünmem eğlendik ve bitti derim

0|0
    0|0
  • bu iş okeydir der, yakaladığım yerde dizlerimin üstüne çöker yalvarırım gel laaaaan diye.

0|0
    0|1
  • Kızın öylesi makbuldür.

0|2
    1|1
  • Onenightstand derdim :)

0|0
    0|0
  • bu işlerde kural, ne kız seni tanır, ne de sen kızı tanırsın. Yaşanır biter. Uzarsa b*ku çıkar

0|0
    0|1
  • yok lan kurtulduk diye seviniriz yani sevinenler olur yoksa ben 3 gün yas tutarım

0|0
    1|1
  • kaşarmıs derim yoluma bakarım

0|0
    0|0
  • afallarız ya napıyor bu diye :DD

0|0
    0|0
  • Biraz daha zaman ver derim...

0|0
    0|0
  • anlamdım ki :S

0|0
    0|0
  • Etkilenirim

0|0
    0|0
  • demek ki ilişkiye atlayan tiplerden değil derdim.anlayışla karşılardım

0|0
    0|0
  • böyle davranan biri beni etkıler açıkçası

0|0
    1|1
  • helal olsun derim

0|0
    0|1
  • fakbadim oldu3<

0|0
    0|1
  • Geri çekerim kendimi sonra pişman olurum bişeyler yaşamadan :D ahlaki refleks olmuş naparsın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ne sanıyor kendini derim umursamam erkek olsam

0|1
    0|0
  • Kolay ulaşılan şeylerin değeri yoktur maalesef..

0|0
    0|0
  • cevaplara bakmadım ama emin ol etkileniyorlar.

0|0
    0|0
  • Ortada bir fakbadi olayı var dostum onun için sorun yok. İkiside herşeyin farkındalar onun için umursamazlar.

0|0
    0|1
  • yani bi gecelik barda tanıştığı kızdan bahsedion heralde erkek değilm ama bnde cevap verm istedm :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...