Şu anki yaşınızın en güzel yanı ne? :)

şahsen ben 18 yaşımdayım..sınav yılım ve pek stres yok bende aksine seviyorum bu sınav yıllarını zira oks yılım çok eğlenceli geçmişti çalışmamıştım ama bu yıl çalışıcam inşaAllah :) okul dersane ev üçlüsü olacak bütün bi yıl ama tempo iyidir bazen insan hayatında sorunalrı düşünecek vakit bulamayınca da mutlu oluyor :) evvet :) sizin bu yılınızdaki en güzel yanı ne :)

0|0
109

En İyi Kız Görüşü

• 17 yaşındayım en güzel yanları:

1- Gencecik olmam ((((:

2- Şu sınav denen şeyin gelip çatmış olması ve bundan bu sene kurtuluyor olmam

3- Geleceğimle ilgili hayallerin, hayal olmaktan çıkabilme ihtimali..

17 yaş güzel ama ben 18 i daha çok seveceğimi düşünüyorum..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• yaşımın hiç bi güzelliği yok..bi yandan derslerimi nasıl yetiştireceğimi bi yandan da sosyal aktivitelere zamanımı nasıl daha fazla ayıracağımı bi yandan izlemem gereken filmleri ne ara izleyebileceğimin programını düşüne düşüne ölecem :))

1|0
    0|0
    • bir yerden başla :) sınava mı hazırlanıyorsun sende:)

• doktorlar film değil dizi diye biliyorum :P birde tıp dersi mi veriyorlar mı o dizideeeeeee :O :P

• özür dilerim bayan çok bilmiş :D tıp dersi veriyo sanıyolar millet işte :)) hastanelerde aşk meşk işleri zor :)) intern doktorlar kimi zaman yerleri siliyor, kimi zaman çaycılık yapıyor, çoğu zaman kayıt işleriyle uğraşıyor ama asıl uğraşması,tecrübe kazanması gerken hastalara bakamıyo :))) ama filme bak bi de :D

ama bu filmin konu alındığı House dizisinde aşk olayları daha az ama türkiyede onu koysalar kimse izlemez bence :D

• tecrübe

2|0
    0|0
  • Belli sınırlar dahilinde istediğim gibi bir hayatı kurma şansım olabılmesı.

1|0
    0|0
  • yaşım 21 ve hayatımın en güzel çağındayımm,her şeyin farkındayım..

1|0
    0|0
  • 20 yaşın her şeyi çok güzel ama o güzellikleri yaşayamamak can sıkıyor :'(

0|0
    0|0
    • neden :) yaşa istediğin gibi :)

• Keşke söylemek kadar kolay olsa :) Ailem ile aynı şehirde okuduğum için yarı özgürüm :( ve bazı sorunlar engelliyor. Her an patlamaya hazır bomba gibiyim bu stres yüzünden.

• hiç sevmiyorum yaşımı ortalama 7-8 yıldır.

25 olacam az kaldı.

Eskilerde olabilsem keşke :)

0|0
    0|0
  • 25 yaşindayim malasef artık hayata atıldım

0|0
    0|0
  • 28 yaşındayım ve her geçen sene ölüme biraz daha yaklaşıyorum.

0|0
    0|0
    • bu iyi yan olmasa gerek :) hem daha yolun yarısına bile çok var Allah ın izniyle :) hem ölümü beklerken birazda eğlenceli yanını bul ari hayatın abi:)

• Hayata ne kadar baglanirsak terk etmesi de o kadar zor ve aci olur.

• ölüceğini bilerek yaşar ve bağlanırsan bi o kdr da kolay olur:)

• 22 yaşındayım... yaşlanıyorum:( .. ahh 17-18

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 24 yaşındayım okul derdim yok ekonomik özgürlüğümü elime aldım ailem bana artık güveniyor yanlış birşey yapmıycağımı biliyorlar kendim hakkındaki önemli kararları kimseye danışmadan alabilityorum arkadaşlarımla tatile gidebiliyorum istediğim geceler dışarda kalabiliyorum bulundıuğum yaşın en büyük güzelliği özgürlüğüm galiba...

1|0
    0|0
  • 21 yaşındayım ve çook mutluyum. İstediğimi yapabiliyorum. Hayal ettiğim okuldayım hayal ettiğim mesleği okuyorum. Arkadaşlarımlar eğlenebilyorum. Arabayla dışarı çıkıp gezmeyi çoook seviyorum...

1|0
    0|0
  • Ben daha 18 im ya hepsi ya da hiç biriyim bir boşluktayım yaaaniii :) hayatım güzel seviyorum öyle boş boş ohh süper.. şaka bir yana ( 18 yaşındayım gencim ve gençliğimi dolu dolu yaşıyorum oh lüküs hayat ..Eyy Özgüürlüükk!) tabi aklım bir karış havada da değilim herşeyin farkında sorumluluk sahibi bir 18liyim..

1|0
    0|0
  • 20 yasındayım hıc bı guzellıgını gormedım

1|1
    0|0
  • bu sene felaketler senesiydi benim icin.

tek güzel olan sey yan komsumuzun izine gitmesi ve kocaman erik agacinin sahsima kalmasi.

sonsuz yesil erikler..

1|0
    0|0
  • Gencim kendimide yaşımda hissediyorum daha güzel ne olabilirki.

1|1
    0|0
  • Daha öğrenilecek birçok şey olduğunun bilincinde olmak.

1|0
    0|0
  • 27 yaşındayım ve hiç güzel bi yanı yok peeehhh :(

0|1
    0|0
  • ne güzel sınav yılında böyle düşündüğün için..

0|0
    0|0
    • benim sınav günü stresim olur sadece :) o daha kötü dudaklarım morarım kanım çekilir falan :D

Yükleniyor...