Düşünecek halim kalmadı

Sizi biri gözetlse ve bu ilk aşkınız olsa ne yapardınız ? Karşı apartmanda otursa gece nöbet tutsa ama mesajlarımız, herşeyden kaçsa?

Ne düşünürdünüz

Güncellemeler:
bir sevgiyi bile bile bir insan tüketiyorsa sevgilere inanmamak en sevdiğimizin tokadını anlıyamamamızdır.

Belki, belki okur duyar diye yazdım çünkü mesaj yazmak istemiyorum artık yoruldum gerçekten anlamamaktan aptal yerine konmaktan.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardimcin olsun nediyim Cahil Insan heryerde var Takma kafani Pancurari kapa eger ilgilenmiyorsan brak o Nöbete devam etsin. Konusma bile Yolda karsilazsanda...

Okulunua Sorumluluklarinla ilgilen

0|0
    0|0
    • insanın düşmanı bile bir insanın çırpınışı izlemz değilmi ama o öyle hep kaçtı şimdi'de çok uzaktaymış gibi kendini yansıtıyor yakınları bile iğlimi istmedi. Sucum onu sevmek miydi? İnsan sevene bunu yaparmı?

• ben onu düşünürken onun beni düşünmemesi zoruma gitti aslında. Takmicam çünkü bu aşk değil. Güzel anılarımı bile unuturdu sağ olsun. Ok byee

• Gencsin Güzelsin Zamanla alisirsin hepimizin Ask hikayeleri acilari var önemli olan ögrenmeye acik olmamiz.

Sana ufak bir Motive veriyim Gönülden.

Ask , Asklarin en Güzeli olur iki Yürekde Firtinalar eserse Sevgi Firtinalari Esdikce iki Asigin Yürekleri Yüceldikce Mutluluklari eser bir ömür Esen Ask Firtinalari Esip Götürsün Seni hak ettigin Mutluluga :) Bende Sevdigimi Özleyim burda offf ooffff Eski Sevgilimi Hatirladim offf yaaa

Erkekler Ne Diyor 4

• sen seviyormusun ki onu kardeşim ? ve neyden kaçıyor o ?

0|0
    0|0
  • Uçmuşşş :))

0|0
    0|0
  • asker mı ne nobetı anlamadım ben

0|0
    0|0
  • perdeyi hiç açmazdım

0|0
    0|0
    • sen sevdiğini canavara çevirmisin? bu sevgimi? sorum farklıydı.

Kızlar Ne Diyor 2

• aynısını bende yasıyorum aynı mahalledeyız ve pek yuz vermıyorum cunku komsularımız dedıkoducu

0|0
    0|0
    • ama bu farklı değilmiş gibi yansıtmaya çalışıyor ve ret ediyor. Dürbünle bile baktım neden yapıyor olabilir bana zarar verdiğide oldu. Amacı ne olabilir? Elde tutma demeyin .. bunu yapan insan nasıl bir psikolojiye sahiptir. Anlamıyorum resmen.

• insanları anlayamazsın o yuzden bosveer

• niye boşveren ben oluyorum oda hiç birşey olmamış gibi rahatça yaşıyor. Okadar ağladım sızladım bir defa gelip birşey demedi piskolojisinin bozuk olduğunu düşünmüyorum ve ben benim tanıdığım biri aynısı yaşamaması için elin yabancısına zarar gelmesin diye aynısı yasamasın diye korudum düşün bi ama bu senin ilk aşkın ve bilierek yapıyor. Evelden orda çalışıyordu dürbün aldım ve sonrası yıllar oldu hala aynı tavırlar

• zarar verdi derken

0|0
    0|0
    • oynuncağımı kırdı ilk hediyesini

Yükleniyor...