Kilo vermek için yaptiklarim dogru mu?

1 haftadır anlatacaklarimi uyguluyorum sabah kahvaltsnda bazen müsli yiyiyorum bazen 2 dilim kepek ekmegiyle kahvaltı yapıyorum 2 saat sonra squat cardio yani bisiklet mekik kol hareketleri falan yapıyorum spor olarak bide dambilla çalışıyorum ama bir bucuk kilo spordan 1csaat sonra meyve yiyorum akşam ne yemek varsa ondan az miktarda ekmeksiz yiyorum sizce nasıl kilo verir miyim yanlis bişey yapiyor muyum ?

Güncellemeler:
Şekerde kullanmıyorum

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evde yapyrsun sporu herhalde tam buğday kemiği sabah iki dilim kahvaltda ye tatlı turu veya kzartma harici şeyler olsun ogeln bir elma veya herhandi bir meyve olabilir aksam bir tam buğday ve az yemek çok ac hissedersen kendini kivi ananas veya greyfurt portakal flan ye

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yanlış :/

0|0
    1|0
  • Arada suda iç öleceksin :))

1|0
    0|0
  • Spordan önce baklagil ye spordan sonra da tavuk ya da kırmızı et. Sabah süt ve yumurta yeterli, akşam da sebze yemeği.

1 günde en az 4-5 öğün yemelisin.

0|0
    0|0
  • koşsan daha çabuk kilo verirsin.

0|0
    1|0
    • Pardon ya yanlışlıkla eksi verdim onu da yapmayı düşünüyorum havalar tam isinsinda

Kızlar Ne Diyor 3

• cok iyi ama ben okula gittigim icin dayanamiyorum sabahlari bayilcak oluyorum bende hemen hemen aynilarini yapiyorumm ama mekik kol hareketleri degil dogal pozisyonlarda spor yapiyorum + bir tavsiyem olacak cok su tuket:)

1|0
    0|0
    • o da çok önemli ama günde anca 1 litre içiyorum :) daha falzla tktcem

• bende farkina varamiyorum ne kadar ictigimin 2 litre dogru ama olmuyor sanirim.. :) Kolay gelsin

• Biraz ekmek ye ya. Hasta olucaksın.

1|0
    0|1
    • Ayy Hayır :)

• Böyle zayıflanmaz. Bünyen zayıf düşer. Ekmek ye ama az yiceksin vücudun için. Ve sporda yapıyormuşsun bak. Hasta olursun.

• Herbalife zayıylama programı öneriyorum distribütörün olabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...