Fitness Bodybuilding le uğraşanlar gelebilir mi?

Bundan yaklaşık bir sene önce filan spor salonuna 4-5 ay gitmiştim son aylar performansı arttırmak için aminoasit takviyesi aldım piyasada pek bildiğim ilaç yok gerçekten 3 ay içinde güzel yağ yaktırıp görünümü toplayabilecek bir ilaç önerir misiniz? Bu arada ilaç kısıtlaması yok haptan iğneden korkum yoktur .(ilaç kullanma ,yok zararlı tavsiyeleri vermeyin mümkünse)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İlaçdan kastın anabolik steroidler ise en az 2 aylık bir kür yapman gerek bunu içinde winstrol testo enantat türevi ilaçlar kullanmak gerek ama amino takvileride iş görür l carnitine weider markalı oladan al cla da fena değil bu aşamada ama düzenli diyet yap antremanın yüksek yoğunluklu olsun

0|1
    0|0
    • yok antreman sıkıntı değil zorlayabildiğim kadar zorlarım I-carnitine i herkes öneriyor araştırdım da muhtemelen onu alıcam

• Aynen weider markası alabiliyosan al en iyisi o Eig içinde teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• l-carnitine kullan

0|1
    0|0
    • iyi sonuç aldınız mı?

• araştırıp kullanırım muhtemelen ama iyi sonuç almanıza sevindim

• teşekkür ederim dene bakalım

Erkekler Ne Diyor 2

• şakacı şey :D steroid (senin dilinde ilaç) kullanabilmen için en az 1 senelik spor geçmişin olması lazım , sen güzel güzel sporunu yap bir kıvama gel sonra bulursun ilacını

0|0
    0|1
    • ilaç dememin sebebi sadece steroidler yağ yakmıyo bu arada kullanmama tavsiyesi istemediğimi belirttim

• kullanma demedim istesen de kullanamazsın dedim

• haklısın

• evet uğraşıyorum hep giderim ordaki yakışıklıları süzmek için sadsfaf

0|0
    0|0
Yükleniyor...