Vücut geliştirmeden iyi anlayan bilgisi olan yardım edebilir mi? Ara verdim form, odaklanma ve gelişim hakkında sorunum var?

Daha önce hiç ara vermeden 7 ay spor salonunda çalıştım. 45 kiloydum 63 kiloya ulaşmıştım. Sonrasında ise askere gittim 12 ay askerdeydim. Bütün gün yat yat askerde zaten çalıştırdıkları yok 54 kiloya düştüm. 2 hafta önce spor salonuna yazıldım. İştahım yavaş yavaş açılıyor 56 kiloya ulaştım şuanda ama güç kaybım var ve formum düşük, antrenmanlara kendimi veremiyorum nedense.
Kulaklık siparişi verdim müzik dinleyerek odaklanma sorununu çözeceğimi düşünüyorum. Form ve güç zamanla artacak şeyler tabi. Buraya kadar doğru mu düşünüyorum sizce ? Tabi son sorum var benim metabolizmam çok hızlı iri bir cüsseyede sahip değilim boyumda 165 cm, ben antrenman yapıyorum ama çalıştığım bölgede yanma hissetmiyorum. İlk ay alışma aşamasındayım çokta zorlamıyorum zaten. Benim ne tür bir antrenman programı uygulamam lazım ? Benim öyle üçgen vücut gibi hedefim yok şöyle 65 veya 66 kilo olayım biraz hacimli ve kaslı vücudum olsun yeter. 40 cm kolmuş üçgen vücutmuş bana göre değil zaten. Az tekrar çok ağırlıklı antrenman mı yapayım ? Yoksa Çok tekrar normal ağırlıklı antrenman mı yapayım ?
Sabırlı olmam gerektiğini biliyorum hemen şişecek diye bir şey yokta şu 1-2 ayda eski formuma kavuşsam fenada olmaz aslında.
Supplement kullanımı için ne dersiniz ?
Daha önce kullandım. Weider Amino 2200, Gaspari Supermax, NanoVapor, Whey protein tozları ve Gainer kullanmışlığım var.
şu an gainer kullanıyorum sadece. Acaba odaklanma sorununu müziğin yanında bsn noxplode 2.0 iyi gider mi ? Kullanmam için nasıl erken mi yoksa 1 ölçek şeklinde yavaş yavaş kullanayım mı ? Whey protein tozu zaten alıcam ilk ayım bitince.


0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...