Dalga geçildiğiniz ve alay edildiğiniz bir ortamda nasıl davranırsınız?

dalga geçildiğiniz ve alay edildiğiniz bir ortamda nasıl davranırsınız bu kızların ve erkeklerin bir arada olduğu ortamda da olabilir ve onların size karşı yapılan tavırdan kahkahaya boğulurken siz kendinizi nasıl hissederdiniz tepkiniz ne olurdu...

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• konu neyle alakalı olduğuna bağlı ve dalga geçenlere nazikçe haddini bildiririm kabalıktan hiç hoşlanmam asla da basit insanların seviyesine inmem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tınlamam salağa yatarım .

0|0
    0|0
  • Ziklememek en mantıklısı.

0|0
    0|0
  • alayına alayın nasıl yapıldıgını gösteririm

0|1
    0|0
  • yerin yarılıp içine girmem tercihimdir :)

0|0
    0|0
  • üzülrdüm ama belli etmezdm çnkü benimle dalga geçen kişi eminim üzüldüğümde de sevinecektir

0|0
    0|0
  • ben kötü olduğumu biliyorum da benim kusurumu örtmek yerine ortaya serecek karakterdeyseniz kendinize gülün derim(ağlanacak haline gülmek gibi)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ortamına ve dalga geçilen konuya göre tepkim değişirdi ama genel konusmak gerekirse çok utanırdım hiç sevmediğim bi durumdur çok üstüme gelinirse sinirlendiğimi çok sert bir dil ile belli ederdim.

0|0
    0|0
  • sen de katılmalısın gülenlere, sen sinirlenirsen daha çok üzerine gelirler, genel uygulama budur. sinirleneni daha da sinirlendirmek bu işin olmazsa olmazıdır

0|0
    0|0
  • ziklemem :)

0|0
    0|1
  • genelde o ortamın içine yaparım resmen yaparım yani

0|0
    0|0
  • Değersiz varlıkların sözünü niye önemseyeyim umurumda bile olmaz.

0|0
    0|0
  • Soğuk bir yapım olduğu için, bu fırsat boğazların da kalır

0|0
    0|0
  • çok zor durumda kalırım.yapacak bişeyim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...