Artık benim de bir kız arkadaşımın olma zamanının geldiğini düşünüyorum.

evet arkadaşlar ben mühendislikte okuyorum dolayısıyla sınıfta 2 tane kız var onlarda zaten kardeşlerim benim ama artık benımde bir kız arkadaşımın olma zamanının geldiğini düşünüyorum. ama önümde hiç bir açık kapı kapı yok sizce ne yapmam gerekir nasıl tanışabilirim veya vereceğiniz ücretsiz bir site varmıdır?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• o kız arkadaşlarının üniden kız arkadaşları yokmu? onlarla tanışmaya çalış o 2 kızın yanından ayrılma kızlarla daha çok vakit geçirmen lazım... .bunun için sen neler yapıyosun?

0|0
    0|0
    • hiçbişey :D kızlar sadece ders yapıyorlar ve ortamlarında erkeğin dışında farklı bir cinsiyet göremedim :D

• peki teşekkürler paylaşımın için...

• ben mühendislikte böyle bir sorun yaşanmayacağını düşünüyodum genelde 2 yıllık elektrikte çok olur bu sorunlar

Kızlar Ne Diyor 2

• sınıftaki 2 kızın görevi (onlar da kardeş görüyorlarsa seni) sizin yeni arkadaşlıklar kurmanız için öncü kuvvet olmak:) bir de bırak utangaçlığı kızların çok olduğu kantin hangisiyse oraya takılın her gün aynı yere gidersen aynı kızlar olur gözüne kestir bi kaç tane kızında sana göz aşinalığı olsun sonrası gelir

0|0
    0|0
  • koca okul farklı bölümlerdeki kızları tavlayacaksın

0|0
    0|0
    • ama hiç tanımadığın biriyle nasıl yanına gdipte muhabbet kuracaksın?

Erkekler Ne Diyor 1

• meslek hastalığı olsa gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...