İşe giderken yürüdüğüm yol kilo verdirir mi la?

He ya ciddiyim ben. İşe giderken yürüdüğüm yol, geç kalacağım diye yaptığım stres, yol vermeyen araçlara içimden saydığım laflar bana günlük 1 2 gr eksilme olarak döner mi? Sabahları ve akşamları ayrı ayrı 1,8km kadar yol yürüyorum otobüse binebilmek için. Hayatımı çürüttü şu 98 :(

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• faydası olur tabi. tek önerim sabah kalk limonlu su iç cebine leblebi doldur :D leblebinin kalorisi yüksektir ama korkma midenin leblebiyi öğütmesi zordur ve öğütürken harcadığı kalori leblebinin kalorisini ikiye katlar ayrıca tokta tutar. ins sonuc görürsün işe gidince kahvaltı yapmayı unutma şekerin düşer bayılırsın.

0|0
    0|0
    • Kahvaltı hiç yapmıyorum. Bir öğlen yemeği bir de akşam yemeği yiyorum gün içinde.

• limonlu su şekeri düşürür ondan dedim kahvaltı yap diye zaten vucudun sabah ve ikindiye dogru kaloriyi cok yakar aksama vucut yorulduğu için kalori yakmaz. demek istediğim şu ki sabah güzel güzel kahvaltını yap öglen yemeğini de ye güzelce bir doyur ama aksam az yemelisin. dediğim gibi sabah limonlu suyunu iç cebine leblebini doldur işe gittikten bir yarım saat sonrada kahvaltını yap

Erkekler Ne Diyor 12

• Sağlığına faydası olur belki.

0|0
    0|0
  • Verdirmez olur mu ; verdirir ama verdiğiniz kilodan fazla stres yükleyebilir. Rahat rahat yürümelisiniz.

0|0
    0|0
  • İyi antrenman yapıyorsun işte. Yemene falan dikkat et düzenli yürüyüş iyidir :)

0|0
    0|0
  • yazık sana bir deri bir kemik kalıcan yakında :)

0|0
    0|0
  • Yol uzun ise verirsin ama tempolu yürüyüş iyi olur ama 100 gram verip de poğaça boyoz gevrek çok yersen bir anlamı kalmaz çok su iç

0|0
    0|0
  • dudağında yara çıkar dert kişloalır veremessin dert :)))

0|0
    0|0
  • Koşarken zipla arada; ))

0|0
    0|0
  • Bende genelde yürümeyi tercih ediyorum kilolu değilim fazla ancak insan formda hissediyor kendini.

0|0
    0|0
  • Önce az ye
    Tatlı yeme bence
    Ve sofradan yarı tok yarı aç kalk
    hatta tok ama tıka basa değil
    Yürümeye bile gerek kalmaz :)

0|0
    0|0
  • boğazını tutmazsan yürüdüğün yol yediğine bile yetmez

0|0
    0|0
  • ne kadar mesafe yürüdğüne bağlı. ben spor için haftalık 20 km yürüyorum :D

0|0
    0|0
  • Sabah verirde gin icindekiler bir ise yaramaz anca yediklerini yakar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• verdirir

0|0
    0|0
  • yüksek tempoda yürümen gerek. yüksek tempoda yürümek, koşmaktan çok daha yararlı.

0|0
    0|0
  • tabikide verir, hem daha sağlıklı olursun hemde zayıflarsın devam💪

0|0
    0|0
Yükleniyor...