Yaklaşık 2 haftadır aramıyor ayrıldık mı anlam veremiyorum

arkadaşlar sevgilim tıp okuduğu için dersleri yoğun biraz az görüşelim dedi tamam dedim 2 gün hiç aramadı ben aradım seni seviyorum sen falan dedim bunaltma beni istediğim zaman söylerim dedi peki dedim 1 haftadır hiç aramadı beni bende aramadım onu.yaklaşık 2 haftadır zaten bi soğukluk vardı hep ben arıyordum derslerm yoğun diyordu her aradığımda anlamıyorum ayrıldık mı neden aramıyor?

Güncellemeler:
bide arkadaşlar farklı şehirlerde okuyoruz biz görüşemiyoruz yani buda var en son 1 ay önce görüştük:((
nasıl pişman edicem onu ortak bi arkdaşımız var sınıf arkadaşım onun çok yakın arkdşı.biz aynı şehrde değilz ama haber götrcektr ona

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• bahaneler arkasına sığınan insanlardan nefret ediyorumm.. ki inşallah bahane değildir söyledikleri

0|0
    0|0
    • ben artık yoruldm yalanlardan bahanelerden erkek gibi adam gibi söylese istemiyorum diye eyvallah ama böle işkence de neyin nesi

• sana değil ortalıkta adam yok kı :D olduklarını sanıyorz belkıde en ıyısı bıle fıss yani

• aynen yaa hepsi boş

Erkekler Ne Diyor 11

• "Artık seninle yapamıyorum" cümlesini mi duydunuz? Muhtemelen söyleyen kişi artık başkasıyla yapıyordur..

0|0
    0|0
    • aynen öyledir bi erkek uzun zaman armıyosa başkası vardır!

• sadece erkek için değil kadın için de geçerli bir durum

• hiç arayıp sorma fakat uzaktan tıpkı bir dürbünle gözetliyormuş gibi takip et seni aldattıysa veya aldatıyorsa ayrıl hiç görüşme ... sen bayan olarak ne kaybediceksin

0|0
    0|0
    • aynı şehirde değiliz ki:(

• bir şekilde görüşmeye bak ara gerekirse umarım hayatın istediğin doğrular yönünde ilerler...

• teşekkrler inşaallah

• kardesım bunu bi erkek olarak sölüorum hicc urasmaaa... onun hayatında yoksun sen... onun hayatında olsaydın senı sevse deger verseydı... arardıı... kıskanırdıı ... sevdigine sahip cıakrdı... boş ver gitsin numarasını facesini sil... ona ulasabılcen her seyi sil... bidaha sakın arama hatta hattınıda değiştirr... ve DERİN BİR NEFES AL SİKTİR ET de kendi kendine nefes al ve SİKTİR ET de... boşuna üzüosun kendinii beni dinlersen mutlu sen olrusun dinlemessen üzülürsün...

0|0
    0|0
    • hklısın kesnlkle unutmak çok zor ama nasıl pişman edicem onu?oratk bi tne arkdşmz var o beni anltcktr ona

• sen gez dolas... mutlu ol spro yap :) karsınada cıkan ılk duzgun ınsanla arkadas ol :) ararsa acma... mesaj cekerse cevap verme... bak yoluna onu bı böcek gibi gör o ona yeter

• aramıcak zaten hiç bi zaman

• çaban ne için bir yandan adam değil diosun demediğini bırakmıosun diğer yandan hala bişeyler için mucadele veriosun sevmek bolemi olur senin sevgilini tanımadan ileri geri konusan bir cevabı en iyi cevap yapıosun ama haa onun için mucadele veriosun once ona sahip çık askına sahip cıkmayı ögren sevdiğine toz kondurmamayı ogren deger vermeyi verdiğin degeri gostermeyi ogren sonra zamana bırak bak gor hersey duzelecek

0|0
    0|0
    • söylemek ne kadar basit demi?ben elimdne gelenin fazlasını yaptım ettiğim emekleri anlatsam haklısın dersin bi bayan olarak yapmam gerekenleri yaptım bunu çevremdek herkes söylüyor.içi yanıyor dengesiz sözlerim olabilir seviyorum hala ama dönsede içimde kalıcak bu yaşattıkları bana.büyük ihtimalle biri var hayatında

• sana tavsiyem bir zamanlar bile olsa deger verdiğin insanlar hakkında kimseye hakaret ettirme yada ortalıkta onun hakkında olumsuz konusmaaaa. arkadas tavsiyesi bole devam edersen hiç arkadasın kalmaz bırak sevgiliyi

• :)

• neden hep erkekler kosması gerekio kızları pesinden sen kadın ol kadınlığını goster bırakılmayı engelle neden bunu kızlar yapmıo hep erkekten beklenio erkek adam olsun pesimden kossun denilio hep kadın ol kadınlığını goster bu durumlara getirip peşinden kosulmasını beklemek zorunda kalma o zaman

0|0
    0|0
    • ben aradım 2 hafta boyunca peşinden koştum ve elimden geleni yaptım

• kusura bakma ama bu iş bitmiş artık oda seni bu gibi türlü bahaneler le soğutmaya calısıyor snn elin kulagın telefon da iken o hala laylay lom yapıyorsa sen bunu haketmiyorsun bence.

0|0
    0|0
    • ya nasıl unutucam onu en çokta onun da içi benim gibi yansın istiyorumm

• işde snn de bu ayrıntıyı görmen önemli sen gerçekten seviyorsun ki genede diyorsun belki bayramda arar kaldımı senn gibi varlıklardan ya sen yoksa bir bilgisayar programımısın ? :)

• :S:S:S

• Bence ayrılmışsınız, vazgeç sen ondan.. Zaten tıp okuyormuş onların burnu arşa deyiyor, hiç çekilmezler..

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun unut gitsin bence

0|0
    0|0
    • peki nsıl?

• Dunyanin sonu gibi gelir ama basittir alisirsin.Düsun seni gercekten sevse boyle davranmaz di mi empati kurmayi bilmelisin sen onun yerinde olsan oyle mi davranirdin? Hic zannetmiyorum birak ne hali varsa gorsun inan boslukta oldugu zaman arayacaktir hem sevgisini gormus olursun aradiginda acma bekle ararsa senin aramazsa eger zaten coktan bitmistir kara senin ben her zaman seven taraftayim

• haklısın

• sana bahane üretmiş ve ayrılmışsınız muhtemelen bir başkası vardır hayatında o yüzden böyle davranıyordur

0|0
    0|0
    • peki nasıl pşman edicem:S

• pişman olacağını zannetmiyorum öyle olsa bu hareketi yapmazdı insan en azından hayatım yoğunum çalışmam lazım diyebilirdi bahaneler üretmek yerine şunuda söyleyebilirdi artık yoruldum ilişkimizi bitirmeliyiz falannn

• benmde istediğim o zaten söylesin bana bitti desin ama böle sessiz sedasız ne yaptğını bilmemek öldürüyor beni

• bahane bahane bahaneeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • İlişkiyi kendi kafasında bitirmiş o.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Dersleriyle alakası yoktur emin ol ne yapar ne der insan merkatan arardır bulmuştur birilerini.. Takmıyor seni..

0|0
    0|0
  • canım adam sana ayak yapıyor bişey diyimmi bi erkek isterse bu ülkenin başbakanı olsun aşık olunca napar ne eder arar.. sana bahane üretiyor bence arama sende bırak gitsin

0|0
    0|0
  • ayrılık sinyallleri bunlar sana uzak durup uzaklaştrmaya çalışıyo bana kalırsa seviyosun belli ama sana bunu yapan birisi için üzülme bırak gitsin kendi pişman olucaktr ..

0|0
    0|0
    • nasıl pişman edicem onu ortak bi arkdaşımız var sınıf arkadaşım onun çok yakın arkdşı.biz aynı şehrde değilz ama haber götrcektr ona

• anladımm ama bu çocuk kafasında bitirmiş sana söyliyemiyo ve senn btrmeni bekliyo bence

• belkide evet haklısın

• malesef seni oyalıyor ya da yüzüne söyleyemıyor. 2 haftadır soğukluk varmış bence ilerisi olmaz. gerçekten çok kötü bi durum..

0|0
    0|0
  • ne güzzel insan sevdiğinden bi anda nefret edebilse keşke

0|0
    0|0
  • Dersler bahane olmuş, karşı taraf ilişkiyi bitirmeye çalışıyor.. Üstünde durdukça bi tarafı kalkar .. hic arayıp sorma. Erkeklerin yıne dönüp dolasacagı yer eskici dukkanı ;)

0|0
    0|0
  • tabiiki senden sıkılmış kardeşimm:(bırak sen arama hiç o geri doner sana

0|0
    0|0
  • aynı duruma düştüm :) sana tavsiyeem hiç ama hiç üstüne gitme sakınn

0|0
    0|0
    • gitmiyorum zor tutuyorum kendmi aramamak için

• tutabldğn kdar tut arayack gbi olursan kır hattını

• Ayrilmadiysaniz bile sen ayril. Daha fazla kücük düsme.

0|0
    0|0
    • cevap bile vermiyo ki nasıl ayrılcam

• benimde erkek arkadaşım hep yogunum diyordu goruşemeyiz işim var vs..sonra ortaya cıktı bi metres hikayesi ::))

0|0
    0|0
  • koy götüne gitsin

0|0
    0|0
  • Bitmiş artık ilişkiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...