İlk bakışta aşk var mı gerçekten klasik bir soru :)

Geçenlerde cola adım kapağını açtırmak için bakkalın birine girdim komik olucak ama colamı açarmısınız dedim hafifçe gülümsedi çocuk çocuk dediğim en az benden 3-4 yas büyük ama fit tatlı biseydi o an içim eridi abaza gibi hissettim kendimi herneyse colamı açtı verdi çıktım öyle günün belli aralıklarında yüzü aklıma geliyo ne oluyo lan :S ?

ask felan diyin masallara ihtiyacım var :D

Güncellemeler:
Ya valla çok yakısıklı gördüm iyimis der geçerdim ama bu sevecan bi tipti ya ne bilim anlayın da :(

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Seni anlıyorum hemşirem. Aşk kıvılcımları vardır, belliki kolayı başka bakkaldan almışsın:(( eğer kolaya başka bakkaldan almamış olsaydın bu kıvılcımlar karşılıklı olabilirdi.

0|0
    0|0
    • :) ehehe farklı bi bakıs açısı tamam bisküviti ordan alıcam

• Şaka yapmıştım zaten:D biz kendi çapımızda yapıyoruz birşeyler:)

haa bu arada bakkal çocuğa bi' kaç kere daha uğrayabilirsin. Cips, kraker, piskuvit, vs her seferinde birşeyler al... Eğer her seferinde aynı duyguları hissedersen, demekki gerçekten bir şeyler olabilir.

• bakalım yapıcam :D

Erkekler Ne Diyor 6

• ilk görüşte aşk o kadar ileri değildir herhalde tabiri caizse çarpılmak diyebiliriz buna mesela bir daha gördüğünde kalbin yerinden oynuyorsa ki o zaman yavas yavas o yolda ilerliyorsun demek dir yolcu :)

0|0
    0|0
  • Kolanın içinde kafa yapıcı / güzelleştirici bir madde yok diye biliyorum ben ama?

0|0
    0|0
  • elektrik voltajı fazla gelmiş.. çarpılmışsın

0|0
    0|0
  • aşk değil de bence ileri düzeyde hoşlanma olabilir

0|0
    0|0
  • Ben inanmam ilk görüşte aşka. Hoşlanabilirsin, abaza duygular hissedebilirsin ama aşık olamazsın.

0|0
    0|0
  • bence abazalık işareti en kısa zamanda yani anla işte :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bildiğim kadarıyla sadece filmlerde var ...

0|0
    0|0
  • aşktan anladığın güzel surat iyi vücut veya şişkin bir cüzdansa evet vardır canım.

ilk bakışta başka neyini bilebilir neyinin farkına varabilirsin ki başka?

0|0
    0|0
  • İlk bakışta aşık olduk ve 2 yıllık bir ilişkimiz var diyebilirim eğer örnek istersen :D

0|0
    0|0
    • oh masallah :) napayım smdi gdp utanmadan teklif mi edeyim :)

• lolipop felan amaç ne :D bn ekmek alim ekmek

• Evet evet :D

Yükleniyor...