İddia ile ilgili bir soru gelin lütfen?

Ben 7 tane maç oynamıştım sistem 4 yapmıştım 35 tl yatırmıştım maximum kazanç 4900 dedi ben 5 maç tutturdum 90 tl aldım bu iş nasıl oldu ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Cok normal. Sistem yaptiginiz zaman 1 kupon yapmazsiniz sisteme göre değişir ama basit anlatimimla soyle soyliyim : 100 kupon yaptığınızı düşünün ve bu 100 kuponda 7 macin kombinasyonundan olusuyor ve hepsi tutarsa 5 bin tl aliyorsunuz... Yani 1 mac yattı diyelim , 100 kuponun icinden o macin oldugu tüm kupon lar yatmis sayilir... 1 mac daha yatti farzedelim kombinasyon icinde o macin oldugu tum kuponlar gider. Kalan kuponlariniz hesaplanir kazanciniz belli olur. Genelde yüksek oranli maclar sisteme yazilir 10 oran üstü... oran fazla oldugundan bildigi orani kaybetmek istemeyenler riski azaltmak icin sisteme girer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 misli yapsaydin 70 yatiricaktin mesela anladin mi. Tutturdugun maclarin oranlarinin carpimi kadar para almissin

0|0
    0|0
  • biraz daha detaylı ögren öyle kupon yap altta yazan max kazançlara göre kupon yapma yatarsın biraz araştır sistemi falan ögren oranı düşük kuponlara sistem oynama zaten bla bla bla uzun iş

0|0
    0|0
  • 5 maçın parasını aldın normal

0|0
    0|0
  • yatan maçların oranları 4900'den bölündü. yani tutturduğun 5 maçın oranı çarpı 35 lira aldın

0|0
    0|0
  • tutmayan macın oranları kactı pekı

0|0
    0|0
  • Sistem böyle bişeyi işte. d

0|0
    0|0
  • kac misli oldugu onemli

0|0
    0|0
    • 1 misli ama 35 tl yatırdim

• 35 yatirip yatirmaman onemi yok onemli olan misli 4900 den tutan maclarin kendi arasinde carpildi ornegin tutan macin orani 40 misli 1 se 40 alirsin. ornegin tutan oran 100 misli 3 se 300 alirsin

• İyi para kazanmışsın yine, kar cebe yakışır.
    Sürekli kazanıyormusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...