Sen hiç 'hiç' oldun mu?

Hayatında hiç korkmadığın bir gün oldu mu?

Cesaretle atıldın mı hiç, ya bilmediğin bir dünyaya girdin mi?

Sevilmemeyi göze aldın mı hiç?

Gülünç duruma düştün mü? Ağladın mı doyasıya, insanlara aldırmadan? Acı çektin mi hiç, hani öleceğini düşünecek kadar...Ve iyileşmeyi başarabildin mi hiç?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne olursak olalım sonuçda bir hiçiz...aklıma bir hikaye keldi onu anlatmak isterim(aklımda kaldığı kadarıyla) ...padışahın kıdemli askerlerinden biri yanına askerlerinide alarak at üzerinde gezintiye çıkıyor onları gören halk selamlıyor,alkışlıyor,saygı gösteriyor askerlerde aynı karşılığı veriyor.fakat o endamlı gösterişli komutanın gözüne ilerde ağacın gölgesine uzanmış hiç aldırış etmeyen bir ihtiyara gözü takılıyor.at üzerinde yanına giderek ey! ihtiyar sende kimsin neden ayağa kalkmıyorsun diye sorar. ihtiyar ayağa kalkarak ,ben bir hiç im der ve ihtiyar ona sorar peki sen kimsin, komutan ,ben şuyum diye (rütbesi neyse söyler)ihtiyar, sonra ne olacan ,asker ...ihtiyar,her seferinde sonra ne olacaksın,sonra ne olacaksın diye sorduğunda ,asker her seferinde bir üst rütbesini söyler en sonundada padışah olacağım der.ihtiyar tekrar sorar ,sonra neolacaksın ,askerin cevabı hiiiiç der.yaşlı ihtiyar kalkdığı yere gidip ayak ayağın üzerine atarak askere döner ve derki, ooohooo sen benim makamıma ulaşmak için çoook çalışman gerek der.

1|1
    0|0
    • güzeldi ve gülümsetti :)

• Gerçekten begendim..hiç bu yönden düşünmemiştim 'hiç' kelimesine farklı bir anlam kattı

• beğendiğin için sağol..

Erkekler Ne Diyor 3

• kendimi kaybeder gibi olduğum anlar oldu, gibi diyorum, kendimi kaybetmiyorum faili benim hoşuma gideni yapıyorum

0|0
    0|0
  • yok ya bi rahat bırakmıyolar ki

0|0
    0|0
  • Nihilist olanlar olmuştur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...