Fitness yapan arkadaşlar, yardım edebilir misiniz?

Arkadaşlar önceden aktif bir spor hayatım vardı. Profesyonel futbol oyuncusuydum. Fakat geçirdiğim bir kaza ile sporu bırakmak durumunda kaldım. Aradan 7 sene geçti. Boyum 1.83 ve kilom şu an 99 oldu. Fitness'a başlayacağım bugün. Ama ilk defa başlayacağımdan ne ile karşılaşacağımı bilmiyorum. Fitness hocası, vücudun fitnessa alışması için bir program yazıp onu uygulayacağını ve sonra asıl programa geçeceğimizi söyledi. Bu programlar nasıl ilerliyor? İçerideki ortam nasıldır? Kilomdan ötürü ekineceğim bir durum olur mu? Biraz bilgi iyi olabilir benim için.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• hocanın sana yapacagı ilk programda hamlığı yavas yavas atman için bütün kaslarını ufak ufak her gün çalıstırtacak. hamlık geçtikten sonra sana tekrar bir program yazar. bu süreç 2 hafta filan sürecektir. sonrasında bölgesel ağır bir antrenman yapabilirsin.

0|1
    0|0
  • İşte alışana kadar o programda olucaksın 1 2 hafta sonra asıl programı uygularsın, ilk gün ağrıları olucak korkma bu herhangi bir sağlık bilmem nesi değil, 2. gün dinlen 3. gün tekrar git ve kaslarını ilk başta gevşet 1 haftaya geçer zaten ağrısı 3 ay dewamlı yaparsan birdaha brakmazsın zaten çok eğlenceli sarıyor

0|1
    0|0
    • Hamlıktan ötürü bir ağrı olacağını biliyorum. Bu kadar eğlenceli olduğunu hiç bilmiyordum. Teşekkürler yorumun için.

Yükleniyor...