Fitness da haftada 1 gün dinleniyorum.1 arkadaş bu kadar çok gelme kasların dinlensin 2 gün spor 1 gündinlen dedi. Ne yapmam lazım?

Canım sıkılıyor evde.Spor tek aktivitem.Sizce bu arkadaşı mı dinleyeyim.Kas yapmak istiyorum ama..

Güncellemeler:
2222222222222
22222111

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• aynı kas gruplarını her gün calıstırırsan bir büyüme bekleme cünkü kaslar dinlendiği zamanda büyürler salonda sadece parcalarsın + her gün kol calıstın diyelim yakarsın ve eklemlerinde sakatlıklar olusabilir kardeşim. sana önerim
    1. Gün:­Sırt ve kol kasları (çekme ve çekme)
    2. Gün:­Alt vücut, üst bacak kasları, baldır kasları (alt vücut)
    3. Gün:­Dinlenme
    4. Gün:­Göğüs kasları, omuz kasları ve arka kol kasları (itme, itme ve itme)
    5. Gün:­Alt vücut, arka bacak kasları (alt vücut)
    6. Gün:­Karın kasları
    7. Gün:­Dinlenme
    İns yardimci olmuşumdur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canın nasıl istiyorsa öyle yap Kendini senden daha iyi kim tanıyabilir?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynı kas grubunu her gün çalıştırmıyorsan her gün gidebilirsin. Ayrıca beslenmende ona göre iyiyse 6 gün gidebilirsin, sorun olmaz.

0|1
    0|0
    • Aynı hareketlerı yapıyorum her gittigimde

• yanlış yapıyorsun. Bugün git vücudunun üst yarısını çalış öbür gün alt yarısı. Bir öyle bir böyle yap.

• Zaten dinleniyor. bir gün ön kol göğüs sonra omuz arka kol sonra sırt (kanat) bacak ve 4. Gün mide çalış zaten dinlenmiş olacaklar

0|1
    0|0
  • 6 gün spor çok fazla özellikle salona gidiyorsan. Karnın doyduğu halde yemek yemeye devam etmek gibi birşey kaslar için. en fazla 5 gün yap haftada

0|1
    0|0
    • Salona gidiyorum da öyle yapacam artık kaslar gelişmez dedi hoca

• aynen dostum ilk başta çalıştıracaksın sonra dinlendireceksin. Dinlenmediği sürece gelişmez yapım olayları zaman alır sıkıntı çekersin. 2gün git 1 gün ara ver bu da maksimum olanıdır yani

• Tamam reis ben geçen hafta sadece cumartesi gitmedim. şimdi 2 gün dinlendim bugun gidecem kesin artık öyle yaparım

• Olum manyahmisin, birergun arayla hftada 3 gun yap. Aksi halde kaslarin gelismez. Kaslar%50 calisma %50 de dinlenmeyle gelisir.

0|1
    0|0
  • haftada 1 gün çok az
    kaslar dinlenirken gelişir
    bu yüzden 2 gün çalış 1 gün dinlen en iyisi böylesi

0|1
    0|1
  • Ben hafta içi gidiyom hafta sonu dinleniom daha iyi geliyor

0|1
    0|0
  • hocayı dinle

0|1