İlk defa kaç yaşında sarhoş oldunuz?

Ben 5 yasımda olmustum.. bır yılbası gecesı.. onumdekı masada sahıpsızce masum masum bana bakan yenı koyulmus bira bardağını 2 gun once tahtravelliye bırlıkte bındıgım ısmını bılmedıgım kızı anımsayarak fondip yapmıstım...sonrası hayatımın ılk sarhoslugu.. dedemın ceketını,sapkasını takıp onun arabası vaaar guzel mı guzelll sarkısını soylemeye baslamıstım.) hayatımın ılk sarhoslugu.. unutamadıgım bır anım.. ya sız ılk sarhoslugunuzu kac yasında yasadınız arkadaslar ?

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ya da 4 yaşlarında su su diye ağlardım o zaman başladı rakı sevgisi sulu daha çok sevıyorum bu mereti işte yapamıyorum ayrı ayrı kadehlerde . neyse konumuza dönelim validenin elleri bulaşıklı olunca beni bi iki dk aksatmış bizde babanın koleksiyonlarından olan bi büyük rakıyı su sanıp bi güzel fondiplemişiz ama iş işten ağzımız yanınca anlamışız ondan sonra bir rakı sevdasıdır giderr.. sarhoş muyduk hayır ama çok fazla ayıkta gezmedık bi zaman.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hiç sarhoş olmadım.

0|2
    0|0
  • Alkol icmem ama cocukken hirvat komsumuz hirvatisdandan tatilden yeni gelmis..bende kiziyla arkadasim ordaydim..bize bi sisenin icinde kirmizi icecek gosterdi..icermisiniz dedi..bende cocuk ne bilim limonata sandim..bize plastik bardaklarda doldurdu ictik..tadi deisikti ama fena değildi..fazla gecmeden uykum basti..dedim eve gidiom uykum geldi..kadin dedi o ictigin saraptandir..ben shock !

O gun bugun hic alkol deneyimim olmadi daha

0|1
    0|0
  • 11 yaşında bende annemlerle içmiştim kalkıp oynamaya falan başlamıştım :D

0|1
    0|0
  • 13 yaşında. meraktan içmiştim ama fazla içmişim, pek hatırlamıyorum ama en azından filmlerdeki gibi filan saçmalamamış olmama seviniyorum :)

0|1
    0|0
  • 6-7 galiba,kardeşim de 3-4 olması lazım

bizimkiler sahildeydi, kardeşimle ikimiz arabada uyurken susadık,çok sonraları adının bira olduğunu öğrendiğim bi şeyleri ön koltukta görüp pastırma sıcağında lıkır lıkır içmiştik

0|1
    0|0
  • 13 yaşımda yılbaşında :D

0|1
    0|0
  • 16

0|1
    0|0
  • hiç tatmadım, hiç de merak etmedim :)

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum sarhostum :)

1|1
    0|0
  • 16 yaşımda uyuşturucu içip çöp poşetlerinin içinde ölü civcivler olduğunu varsayıp onlarla konuşmuştum.

0|1
    0|2
  • sarhoş olacak kadar içmedim hiç

0|1
    0|0
  • hiç bir zaman sahoş olduğumu kabul etmedim

0|1
    0|0
  • arkadasım sende ne hafıza var ya, 5 yasında bira icip sarhos olmayı bırak, içerken ne düşündüğünü bile hatırlıyorsun :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 2 yaşındayken alkol komasından hastaneye kaldırılmışım tabi hatırlamam mümkün değil sadece anlatılanlardan bildiğim bu :) bilinçli olarak ilk sarhoşluğumu 18 yaşındayken arkadaşın dükkanda el clasico izlerken çiğköfte partisinde yaşamıştım. bi extra fondip ve 6 bardak vodkayla. acemilik zamanları işte :D

0|1
    0|0
  • 15 yaşında ilk kez sınırlarımı zorlayıp 5 tane bira içmiştim. O gece saat 02:00'de uyuyup ertesi akşam saat 20:00'de uyanmıştım.

0|1
    0|0
  • Hiç sarhoş olmadım.

0|1
    0|0
  • Yurt dışında sanırım 20-21 yaşlarında yurt dışında tanıştığım yabancı bir hatunun daveti ile gece dışarı çıkmıştım arkadaş gurubuyla beraber yedik içtik. adamlar lakır lakır götürüyor ilk kuru birada dünyam dönmeye başladı. O gece her içkiyi denedim ama hiçbirinde bir tat yok hepsi açı ekşi. O gün merağımı aldım. Kolaya devam.

0|1
    0|0
  • 19 yaşındayım hiç olmadım desem.

0|1
    0|0
  • Hiç bir zaman, bu durum benim daha çok hoşuma gidiyor. Palyaçoluktan beyefendiliğe yolculuk nizamında ;)

0|1
    0|0
  • Ben hiç sarhoş olamadım malesef.Vücudumun bir otokontrol mekanizması var.Cılkı çıktığı zaman ya beni kusturur ya da uykumu getirir sevgili bedenim.Ya da doygunluk verir içesim durur.

0|1
    0|0
  • 18 yaşında doğum günümde arkadaşların evindeydik hayatım hiç jack daniels içmemiştim o zmn içtim birdahada içmem çok sert geldi bana

0|1
    0|0
  • ilk deneyimimi 9 yasımda yasadım.. :))

0|1
    0|0
  • 13 yaşımda milli oldum

0|1
    0|0
  • 11 yaşımda 3 duble rakı içmiçtim gerisini hatırlamıyorum kendime geldiğimde abim beni bağlamıştı

0|1
    0|0
  • 20

0|1
    0|0
  • 17.

0|1
    0|0
  • 24 yaşındayım 35 lik viskiyi tek içtim ama sarhoş olamadım :/

0|1
    0|0
  • 16

0|1
    0|0
  • 15 yaşında yılbaşı gecesi ara sıra en fazla 2 şişe bira içen ben o gece dayımdan ve amcamdan aldığım gazla 8 şişe iççmişdim baya sarhoş olmuşdum :D

0|1
    0|0
  • 13.

0|1
    0|0
Yükleniyor...