Kilo verip değişenler?

Kilo verip evrim geçirenler var mi? Nasıl başardınız? Motivasyona ihtiyacım var :(

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Özel ders verilir hehe.

Düzensiz spor , Spor değildir arkadaşım.

Spor demek düzenli yaşamaktan ibarettir. Spor hayatın her yerindedir. Yemek yerken , Yürürken , Sohbet ederken , Çalışırken , Bir şeyleri tamir ederken , ya da uyurken. Her şey spor dalıdır . Ancak bunları düzenli ebatlarda yapmak gerekiyor. Eğer düzeni kaçırdığın taktirde , Sana ne motivasyon yardımcı olabilir , nede benim gibi spor eğitmenleri. Yapacağın tek şey işte böyle yardım istemek olur.

Kendini düzene sok. Hayatını düzene sok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• senin fazlan gözük müyor ama

0|0
    0|0
  • Spor şart.

0|0
    0|0
  • profil resmindeki kilolu birine benzemiyor

0|0
    0|0
  • aç kalarak

0|0
    0|0
  • bir gaza geldim. verdim çok şükür. 18 kg. çok değiştim.

0|0
    0|0
  • bende almak istiyorum bana versene az biraz

0|0
    0|0
  • Azimle sican tasi kirar bacim

0|0
    0|0
  • Zengin olup değişmekten iyidir :)

0|0
    0|0
  • Ben varım 3 kilo verdim :) İş sende bitiyor biraz spor biraz yemeklere dikkat tamamdır.

0|0
    0|0
  • Sen mi kilolusun :((

0|0
    0|0
  • ben kilo alıp geçirdim, önemli olan kilo alırken veya verirken spor yapmak.

0|0
    0|0
  • eskiden baya zayiftim kendimi yemege verip ideal kiloma kavustum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 18 kilo verdim ama 1 senede oldu bu. Aç falan kalmana gerek yok. Ama vücudunun ihtiyaç duymadığı bazı besinler var mesela işlenmiş şeker ve diğer işlenmiş besinler bunları keserek ve en önemlisi de spor yaparak verebilirsin. Ama ilk önce kendine söz vermen lazim bu konuda.

0|0
    0|0
  • Hic bir zaman ac kaLarak kiLo veremessin 1 spor yapacaksin koşu meseLa 2 fasLa yagLi biseyLer yemiceksin 3 ekmek fasLa yenmicek yense bile beyaz ekmek yasak 4 coook onemli gunde en az 2 Litre sade su 5 aksam saat 6 dan sonra bisey yemiceksin eger coook acikirsan yesiL eksi elma kabuguyla 6 eger aciyi seviyorsan aciyi cook ye ve limonu daha cook ye mesela 1 bardak ilik suya yarim limon sık saLata yaparken nar eksisi yerine limon yag koyma

0|0
    0|0
  • 10 kilo verdim mutluyum daha 4 kilom var :D

0|0
    0|0
  • Ya ben degil benim bir arkadasim evrim gecirdi kilo vererek. Ortaokulda dalga geciyolardi şişman yuzucu Bugrahan diye cocuk liseye gecti boyu uzadi 193 falan oldu kilo verdi vucut yapti cidden baya degisti

0|0
    0|0
Yükleniyor...