Erkekte böyle bir tarza ne dersiniz ?

Özellikle kız arkadaşalrın cevaplarını çok merak ediyorum siz erkekete link böyle bir tarza ne dersiniz yani kısa saçlar ve favroriler ile birleşmiş olan sakallar şahsen ben bana kısa saçın çok yakışdıklarını söyledikleri için en yakın zamanda böyle bir tarz yapmayı düşünüyorum uzun zamandır sakal ve favorileri uzatıyorum şimdi tek yapmam gereken saçalrımı bu şekilde kestirmem peki siz bu tarzı beğeniyormusunuz ?

NOT : Smackdown'cı deyip adamın asabını bozmayın adını dahi bilmediğini eğlence sporu için beni yargılayamazsınız zevkler ve renkler tartışılmaz ayrıca koskoca USA milleti salakta bizmi akıllıyız hadi sorumu cevaplayın siz.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ben erkekte kısa saçı pek beğenmıyorm yüzüne çok güvenmesi lazım kısa saçlı olması için. bi kere elimi attığımda saç gelicek arkadaş karıştırcam şöle bi :))

0|0
    0|0
  • Ben sinekkaydıcıyım:)) Ama yakışır diyosan bi yap dene bence.

0|0
    0|0

• Sinekaydıcı nedir :D

• ehehe sen bi de şanslısın kuzenim de sakal bırakmaya heveslenmş sol yanağında ufak bi yerde sakal çıkmıyo garibim çok ileri yaşlarda bırakabildi sakal:D

• Yok bende çıkıyo ALLAH'tan :)

• berbat

0|0
    0|0
  • Herkese bu saç tipi yakışmaz ama yakışacağını düşünüyorsan yap derim daha sonra çok pişman olursun.

0|0
    0|0

• Hayır kısa çok yakışıyor zaten onun için böyle yapmak istiyorum ben değil herkes diyor kısa saçın çok yakıştığını tipim değişiyor resmen.

• O zaman yaptır arkadaşım içinde kalacağına yeni bir tarzın olmuş olur. Arada değişiklik iyidir :)

• Doğru yaptırayım tatilden sonra Dershaneye yeni tarzım ile gideyim bu yaşta yani benim yaşalrımda kimsede cesaret edememz böyle tar yapmaya :)

• wwc <3 cizel

0|0
    0|0
  • fena sayılmaz

0|1
    0|0

• Wuuuuuuuuuv bak seeeeen :)

• ben sakal bıyık rengin açısından dedim, siyah çıkıyorsa bence tarzı yansıtmaz

• Kendim beyaz tenliyim sakal ve favorilerde ela tarzı bi renkte işte öyle.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ooo arkadaş tam bir Profesyonel Güreş hayranı , CM Punk'ın son zamanlardaki tipini felanda biliyor, benim gibi. Bence yakışır , bu tipi çok hoşuma gidiyordu Punk'In , yapmalısın.

0|1
    0|0
  • sana yakisacagini nasil bilelim resim yok

0|0
    0|0

• Ben yakışıp yakışmadığını sorduğumu hatırlamıyorum ben bu tarzı beğenip beğenmediğinizi sorduğumu hatırlıyorum ;)

• dogru söyledin :) ama soruyorsan yapmaya heveslisin galiba

tarz güzel ama yapmak isteyenin yüz sekline bakmak gerek

• Kısa saç yakışıtığına uyduğuna göre buda yakışır diye düşünüyorum ben.

• gay modeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...