Yer yarılsın da içine gireyim dediğiniz anlarınız oldu mu hiç?

Az önce muzigin sesini sona açmış bir şekilde kaptırmışım kendimi komşumun yasta oldugunu cocuklarının ölmüş oldugunu unutmuştum komşumda beni uyarmaya geldi öyle yer yarılsında içine gireyim dedim hala rengim kırmızı bir şekilde onların yüzüne bakmaya bile utanıcagm artık

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Oy kötü olmuş.Benim çok var da şuan aklıma gelmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ovv çok kötü olmuş bu durum ya..Geçmiş olsun valla. Çok oldu böyle durumlarım da şuan yok aklımda sana üzüldüm bi geçmiş olsun demeye geldim.

0|0
    0|0
    • evet cok kötü oldu bende sizin böyle o anları yaşamış hikayelerinizi dinleyip kendime tesseli bulmayı düşündüm:/

• seninkide kötü olmuş bide insanların acılı bir zamanında insanlar bunu kasıtlı yapıyor düşüncesine girerler DİYE düşünürsün ya bu seni daha cok yerin dibine sokuyor.Sanki ben cocuklarının ölümüne seviniyorda dans ediyorum gibi bi manzara cıktı ortaya

• Off evet bi de hassas oluyolar tabii insan kendini daha beter hissediyor ama olmuş bi kere yapcak bişii yok :/

• kötü olmus senın ıcın benımde oluyor arada ınsanlık halı :)

0|0
    0|0
  • pot kırarsam oluyor bu durum söylememem gereken şeyleri bazen ağzımdan kaçırdığımda..

0|0
    0|0
    • bu tur şeylern yine telafüsü oluyor genelde benimkini telafusude yok

• ayyyyyyyyy

0|0
    0|0
    • sen bide benim halimi gör sen duyarak ayyyyy çektinse ben yaşayarak agıt yakarm

Erkekler Ne Diyor 2

• kötü olmuş gerçekten.aman dikkat

0|0
    0|0
    • kötü ki ne kötü.toprak atın üstüme diyesim var

• yarın bir özür dile dalgınım falan de yanlış anlamasınlar

• yastan sonra öyle yapacagm zatenn İnsanoğluyuz sonucta bazen boşluga denk geliyorz

• Ne yalan söyleyeyim.Hiç iyi bir duruma düşmemişsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...