Önümüzdeki sezon takımınıza hangi oyuncuların transfer olmasını isterdiniz?

Önümüzdeki sezon takımınıza hangi oyuncuların transfer olmasını isterdiniz veya hangi oyuncuların gönderilmesini isterdiniz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere Galatasaray dan Sabri gitsin. Arda geri gelsin.

0|0
    0|0
    • Elif bakar mısın bir şey deyip gideceğim

• @LoSiento sende kötü durum da olan kim? Aldatılan benim sense aldatan. Pişman da olma! Beni bırakma diyene bak be sevgili yapmış ben kaçıncı sevgilin oldum. Pardon aldattığın kişi veya @aşkistano kaçıncı aldatılan kız oldu? Onun karakterine laf yapacağına bir kendine bak ya. Ben sevdim seni ama sen hak etmedin!

• Hep bir hesap kapatıp diğer başka hesap açıp kaç kişiyi Kandırıyorsun? Kızlar iyi geliyor mu oltaya peki? Hani bana akıllı diyordun ya haklisin. Akılsız biri misin cidden? @LoSiento1

Kızlar Ne Diyor 1

• Beşiktaşlıyım.
    Sivok, Toraman, Uğur ve kirada olan futbolcuların alayı gitsin zaten hayırları yok.

Atiba ile sözleşme uzatılsın gidecekse Gökhan İnler uygundur.
    Opare'nin bonservisi alınmalı.
    Defansa Pröld ile görüşülüyor deniyor ama şüpheliyim, Sivok gibi defansı koordine edecek adam lazım. :/
    bir tane hızlı forvet şart Ba koşmayı pek sevmiyor malum.

0|0
    0|0
    • amrabat, aydın, kaleci sinan bolat, ve uçan adam sabriyi verelim size.

Erkekler Ne Diyor 7

• Babbel drenthe

0|0
    0|1
    • Beşiktaş'a mı istersin? ikisi de SKT'si geçmiş yıldız adayları. Drenthe, Feyenoord'dan Real'e yüksek ücretle gelmişti Edgar Davids'in yeğeni ama tutmadı pek. Bence Beşiktaş çok iyi transfer politikası uyguluyor. Gurbetçilere yerlilere 3-4 vereceğine 1-2 milyon veriyor ve genç bir ekip kurdular. Yabancılar da gayet iyi tek sorun Bilic'in biraz daha takım kimyasını oturtması gibi

• Evet Besiktasa

• Buraasporluyum alternatif yaratıcı kanat oyuncusu ve alternatif bir dedans alırsak kadroyu bozmadan ben inanyırum ki zir veye oynarız kadro cok kuvvetli

0|0
    0|0
  • U. Boral ve kirada olan oyuncular bonservisleriyle satılsın. Opare nin bonservisi alınsın, daha sağlam bir solbek alınsın Coentrao adı geçiyor olabilir. Atiba gidecekse Gökhan İnler alınabilir. Birde forvet alternatifi lazım. Süper ligde Aatif tarzı.

0|0
    0|0
  • Sivok, Uğur, Toraman, Sezer, Gökhan Süzen, Holosko gitsin. Atibayla sözleşme imzalanıp Opare'nin bonservisi alınsın. Yeni olarak Cech gelse yeter de artar.

0|0
    0|0
    • güzel önermeler. sivok'la toraman kayıplarda zaten. atiba çok kaliteli, opare de öyle

• danilo'yu aldık gaya'yı bekliyoruz. coentrao ayrılabilir :) real madrid

0|0
    0|0
    • vay sen de mi Real Madrid'lisin :)

• Ronaldo'yu Perez bırakmaz taraftar son zamanlarda ıslıkladı falan doğumgünü partisinden dolayı ama @zotac kulüp için prestij konusunda büyük önem arz ediyor :)

• abi bence Ronaldo amerikayada gidebilir ama yaşı daha erken gibi. yedek forvet iyi olur ama kim olur bilmiyorum

• Beşiktaşlıyım Veli , olcay, serdar gitsin messi, ronaldo, neymar gelsin :D

0|0
    0|0
  • Galatasaraylırım
    Önümüzdeki sezon Fernandao ve Serdar Aziz gelsin isterim,
    zaten duyumlarıma göre, her ikiside gelecek sezon Galatasarayda olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...