Bir erkeğe duygularımı nasıl açarım?

birini seviyorum.ama bu konuda biraz çekingen davranıyorum ona karsı.beni sevip sevmedigini bile bilmiyorum üstelik.acaba ona biraz duygularımı hislerimi belli etmeli miyim? ve bunu ona en dogru şekilde en içten nasıl belli ederim.yani ona kendimi nasıl belli edersem hosuna gider.cok basit bi konuma da düsürmek istemiyorum kendimi ama içimde onu büyüttükce de canımın yandıgını hissediyorum ben daha gözlerinin içine bile bakmaya kıyamazken ya bi baskası onu benden alırsa bidaha onu sevme sansım bile kalmaz ve biz öyle hep arkadas kalırsak

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle şunu unutma seviyorsan söyleyeceksin ! Başka kural yok. Bakma sen milletin erkek çıkma teklif eder dediğine sonra gelip biri takar koluna çocuğu kalırsın öyle. Bakışmalar her zaman işe yarar mutlaka içini ısıtacak bir an olacaktır ama bu şekilde onunda kafası karışır senin gibi düşünür acaba açılsam mı söylesem mi diye çok uzar. Muhabbetiniz ne aşamada bilemiyorum ama samimiyseniz direkt hiç dolandırmadan söyle derim ben. Diyorsan ki yok ben çok utanırım konuşamam yüzüne bakamam ölürüm biterim yerin dibine geçerim o zaman yazacaksın. En kolayı yazmaktır bazıları için bende bu yöntemi kullanıyorum hem çok etkili emin ol =) İçinde ne varsa en samimi şekilde yaz ve entere emanet kendini ;)

2|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim biraz da olsa rahatladım inş bende şu an yazmaya karar verdim..belki yazdıklarımı okuduktan sonra konusmak daha kolay olur

• mesaj yazma ama uzun uzun mail at adam akıllı anlat derdini =)

Erkekler Ne Diyor 17

• Sen git sevdiğini söyle. Basit konuma düşmezsin. Düşersen, yada düştüğünü düşünürsen o da sevdiğin kişinin basitliğidir. Olmadığı iyi olmuştur bir bakıma...

0|0
    0|0
  • Sevdiğini açıkça söyle açıl falan diyen kızlar olmuş. Aynı ülkede mi yaşıyoruz dedim kendi kendime :) Türkiye'de kızlar hoşlandıklarında belli edip sonrasında da sanki erkek hoşlanıyormuş gibi peşlerinden koşmasını beklerler genelde. Enteresan :)

İlk önce samimiyet arttırılıp zamanla arkadaşlık ile sevgililik arası sürece girilir. O süre zarfında açılınırsa eğer, sevgililik ihtimali arttırılmış olunur.

3|0
    0|0
  • börek açar gibi ince ince geniş geniş aç işte:)))

2|0
    0|0
  • Sürekli bakısmalardan anlasılabilir. yada oda seni cözememistir bazı erkeklerde belli edememe durumu vardır. Ama korkudan degil. Bende en yakın arkadasım gibidir benim icin sevgili ki en yakın arkadastır zaten ona özel davranmam o yuzden anlayamayabilirisin.

0|0
    0|0
  • seviyorsan asla ve asla komik duruma düşmezsin.

sevmeyi aşık olmayı artık kimse beceremiyor.

sevmek seni yüceltir onu değil.

0|0
    0|0
  • tatlım kimse bahsettğin kadar değerli ve kıyılamaz değildir kusura bakma burada ve en beklenmedik andaki kaçamak bakışlar herşeye yetebilir

0|0
    0|0
  • açıl gitsin ne kaybetçeksen artık yardır git tek tek anlat içindekileri beklentilerini olursa olur olmazsa zaten hiçbir zaman olmaz emin ol ;)

0|0
    0|0
  • Doğrusu en başında gerçekçiliğiyle samimiyetinizle duygularınızı açmanız.

Basit konuma düşmemeniz açısından belki belli etmeniz de yetebilir.

Hep arkadaş kalırsanız soğuyacaksınız gitgide.

0|0
    0|0
  • bence hemen söylemesinin yarın öbürgünbelkıde çok gec kalırsın linetin bir şarksında şetyan diyor ki git kapısına seviyorum diye haykır diyoya sen de çık karşısına direk gözlerini içine bakarak söyle hislerini

0|0
    0|0
  • Senden hoşlanıyorum de..Nasıl söylediğinin önemi yok.Burda önemli olan, senin, ondan hoşlandığını anlaması.Gerisi ona kalmış.

0|0
    0|0
  • Sadece hoşlandığını söyle teklifi o yapsın

0|0
    0|0
  • birini seviyorsan eğer bunu ona hemen o anda söyle , yoksa o an ellerinin arasından kayıp gider. :(

0|0
    0|0
    • ondan korkuyorum ya zaten..ben böyle sanki sustukça arada kaldıkça başkalarına fırsat veriyormuşum gibime geliyor

• söyleme konusunda tereddüt edecegine git söyle. için rahat eder. geç kalırsan başka biri kapabilir.

0|0
    0|0
  • bence hiç durma ben söyleyemedim şimdi acısını çekiyorum...

0|0
    0|0
  • aracı bul gidip ağzını arasın derim ben

0|0
    0|0
  • kimileri git söyle demiş boşversene kadın erkeğe teklif etmemeli bence

0|0
    2|2
    • peki ya ne yapmalı..öyle uzaktan ona bakmalı mı sadece

• peki ben teklif falan etmiyorum ondan beklerim bende..ama ona hoslandıgımı bari belli etsem yine küçülür müyüm sadece bunu belli etsem bakısımla konusmamla

• evet küçülürsün bir erkek gözünde kadın afif ve temiz bir varlıktır ağır olmalıdır ağır derken kibirli değil tabi boşver gitsin şu çocuğu

• çocuk seni sevmiyorsa şansın dahi yok bence o yanındayken bile mutlu oluyorsan açılma derim arakadş takıl saygınız gitmesin. ama biraz bi yoklama çek gül konuş telefonda falan konuşmayı dene numarası varsa ardaa mesaj at ara falan oda sana durup duruken mesaj falan atıp arıyorsa bence vardır bişeyelr müsait bi zmada açıl derim. yoksa bulaşma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bellı et yada söle senı sevıyorum de ama senı kolay kız sanmasın ustelık onu sevdıği sölemek kolaylık değil sölemeden sölemeye fark var onu sevıyo olabılırsın ama yalvarmak zorunda değilsin unutma onun fazla kıcını kaldırma fazla önemseme ınan kı senı daha cok uzer onsuzda yasayabılecegını göster..

0|0
    0|0
  • sevgini dile dökme ama tavırlarınla bellı et ne bıleyım satır aralarında yap bunu senınle vakıt gecırmek guzel gıbısıne getır

0|1
    0|0
  • canım bence ortak bi arkadasınız varsa hani senın haberın yokmus gibi çıtlatsın biraz..çocuk eger olumlu bakarsa sende bazı hareketlerınle ona karsı bos olmadgnı hssettr ama bunun icin biraz zaman lazım Malum ha dıyınce cocuga acılırsan cocuk ne oluyo gbı tereddut eder :) sabahları mesela gunaydın napıyosun dıye mesaj at verdgı cvba gore durum gelısır zaten.Umarım oda sana karsı bos degıldır bılıosun byle seyler karsılıklı :) eger bossa snradan arkdslıgınıza etkıler bu durum

0|0
    0|0
  • yürekli insan çkinmez arkadaş iki kere iki dört. boşuna kıvırma . ama telde ama mesjda ama yüzüne karşı bi şekilde söyle. dobra ol. kaybedecek bişeyin olmaz. için içini kemireceğine dök içini ona rahatla ;)

0|1
    0|1
  • Belli falan etme duygularını, arkadaş ol sohbet muhabbet edersiniz.Sana karşı bişeyler hissederse o söyler zaten sende istersen olur. Ama gidip ben senden hoşlanıyorum diye atlarsan kaçar çocuk :D

0|0
    0|0
  • imalı konuşmalar la belli ederim onun da bana yaklaşımını anlarımm ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...