Bir kadının mesleği bir erkeğin ona bakış açısını etkiler mi?

Bir de,kadınlar duymak,erkekler görmek ister diye bir söz var.bu her zaman doğru mudur ya da ne kadar doğru?

0|0
12|28

En İyi Erkek Görüşü

• Etkiler. Ben mesela hayat kadını ile birlikte olmam.

3|0
    0|0
    • Hayat kadını da pek bi' kibar oldu ya. Bildiğin o* işte.

• Niye? Geliri var gideri var her yol var.

Ayrıca üniversite mezunu olması benim için önemli. Doktora tercih sebebi. Yarın gel başla.

Erkekler Ne Diyor 27

• Bakış açısına göre değişir,duygusal bakışsa,karşındakinin duyguları ve düşüncelerine önem veririm,meslekği ise bu beni etkilemez,neticede benimde bir mesleğim var,meslek yanından bir kadına bakışın maddiyatı düşünülerek bakılıyorsa duygusallık olmaz,çıkar olur,meslek sahibi bir kadına normal bir bakışsa neticede içince bir can ve bir beden insan oldugunu onun mesleğini icra ettiğini düşünerek mesleğine saygı duyarım,mesleği olmayan bir kadına da aynıdır,kadının mesleği yok diye hakir görülmemelidir,ev kadınlıgı dünyanın en zor işidir,şapka çıkartılmalıdır,

0|0
    0|0
  • meslege göre ve kişiden kişiye degişir bu bakış acısı. genelleme olamaz

0|0
    0|0
    • mesela? Hangi mesleklerr

• Olay şu.

Bazı meslekler vardır ilişkide oldugun kişiye yansıtmak zorunda kalırsın.

mesela nasıl desem vardiyalı işler vardır ya. ve cok gec saatte gelen

ya da anlatmayayım bunları boşver.

• Erkeğin niyetine göre bence kadın emeğiyle namusuyla çalışıyorsa neden etkilesinki sonuçta mesleği ekmek parası.

0|0
    0|0
  • yerine ve zamanına göre değişebilir.

0|0
    0|0
  • evet kariyer delisi insanlar için etkiler, yeni dünya böyle. üniversite mezunu ilal üniversite mezunu ile evlenecek, hoşlanacak. lise mezunu üniversiteliye göre aşağıdadır çünkü. bunun kadar saçma sapan bir bakış açısı olamaz. bu kadar şekilci toplum olamaz. ben ne adamlar tanıdım ilkokul terk 10 tane üniversiteliyi cebinden çıkarır.

0|0
    0|0
  • etkiler her zaman ...

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • fark etmezki.. kadın illaki heryerde kadındır.. yöneticide olsa kadın... sekreter olsada kadın.. kadınlar genelde aynı işte.. :)

0|0
    0|0
  • evet etkiler etkiliyor.. öğretmen olsun eczacı olsun diye dolanan erkekleri görmüyormu bu insanlar..

0|0
    0|0
  • Kadın ile aşırı uyumsuz ya da erkeği kıskançlığa sürükleyecek bir meslek değilse etkilemez beni.

0|0
    0|0
  • beni hiç etkilemez önemi olan insani vasıfları taşısın...

0|0
    0|0
  • kız açışından en hasından etkiler

ama erkek açısından etkilemez bimde kasiyer olmasıyla şirkette müdür olması arasında

hiçbir fark yoktur nedense biz erkekler böyleyiz :D

0|0
    0|0
  • yanıı mesala kadın erkekden fazla kazanıyorsa :D adam kendını ezıkler ezıklemese :D bıle ılk kavgada kadın bunu ezıkler :D

0|0
    0|0
  • evet... erkek zor ve ulaşılmaza daha ilgi duyuyor.. mesela hakim ya da savcı bir bayan

0|0
    0|0
  • Hangi meslek olduğuna bağlı..

0|0
    0|0
  • Bende üstün kariyerde olan bir kadına bakmam. Yani meslek, bakış açısını etkiler.

0|0
    0|0
  • şahsen beni bazı meslek gurubunda çalışan kadınların ünüformalı halleri etkiliyor

1|0
    0|0
  • Kesinlikle etkiler ya da beni etkiliyor diyeyim.

0|0
    0|0
  • Mesleğine göre değişir

0|0
    0|0
  • bir striptiz klübünde dansçı değilse çok etkilemez sanırım...

0|0
    0|0
  • etkılemez dıyen yalan soyler bence etkıler ama kısılık her mzn kı gıbı baskındı bu konudda

0|0
    0|0
  • bankacı olursa dayanamam :D

0|0
    0|0
  • erkeğe bağlı..
    hayat felsefesine yani

0|0
    0|0
  • güzel olsun gerisi önemli değil

0|0
    0|0
  • tabiki herzaman icin etkiler

0|0
    0|0
  • meslek ve karakter ters orantı...

0|0
    0|0
  • ne kadar etkilemez desek de etkiler, düşünsenen kız bir yerde müdür sen bir yerde temizlik görevlisi. standartlar madam değişince bakış da değişir açı da

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...