Protein tozu ve kilo almak?

Bu hafta spora başlamak istiyorum , zayıfım kilo almak için hangi protein tozunu öneriyorsunuz ? www.suplementler.com dan alıyorum.Ordan bir marka söylerseniz iyi olur.Bir de mümkünse neden o markayı önerdiğinizi de yazın..Amacım kilo almak ! Çok zor kilo alan biriym.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Protein tozu kilo aldırmaz. Weight gainerler kilo aldırır onlara bak. Hardline markası iyidir. 5 kilosu 180 liraydı sanırım.1 ayda 5 kilo garanti.

0|1
    0|0
    • Eminmisin çok pahalıymış çünkü kesin alırmıyım?

• Öyle dedi çünkü ucuz bir marka ondan. Alacaksan daha kaliteli markalar var.

• Bak bu ürün nasıl herkes tavsiye etmiş ama :)

Kızlar Ne Diyor 2

• hangi ürünü aldınız? işe yaradı mı?

0|0
    0|0
  • Ben sporcuyum 11 yıldır ağırlık sporuyla uğraşıyorum protein tozunu önermem sana fitness salonunda ağırlık ant yaparken kullanabilirsin ama uzun süre olmaması gerek yararı yok çünkü onun yerine balık et karbonhidratı yüksek yiyecekler yemeye bak ilaç önermem sana bir faydası yok beslenmeni sağlıklı yaparsan kilonu alırsın zaten merak etme

0|0
    0|0
    • Balık falana lıcak durumum yok hergün beslenmeme özende gösteremiyorum. O yüzden bir kerelik almak istiyorum , yoksa tabi ki sağlıklı beslenmenin yararı hiç birşey de yok.. Bu ürünü önerirmisin? www.supplementler.com/.../hardline-progainer-5000-gr-766

• Sipariş ettim artık teşekkürler :)

• aynen karbonidrat tozları bir işe yaramıyor önemli olan yemek

Erkekler Ne Diyor 4

• Beyler protein tozunun ulk 6 ay spor yapanlara onerilir zayifsan yeni basliyirsan ve beslenmende aksaklik varsa parano cope at daha iyi sana onerim gunluk 2 .300 kalori al (protein yag karbonhidrat) yanina mass gainer al (muscletech , hardline,...) 5 scop ortalama oluyor Porsiyon olarak 1.200 kalori falanda ordan ettimi sana 3.500 kalori kilo ve kas yapabilmen icin alman gereken kalorinin ustune cikamaSan bosa kurek cekersin ben 1.5 2 yil ildu baslayali 59 kilodan 79 kiloya ulastim suplenentlerden cok veslenmeye borcluyum protein kullanmadim gunde yarim kilo hindi gogusu yedim protein yerine aminoasit ve hardline kgt kullandim istedigin formdayim gunde suanda 8 ogun yiyorum 4 ana 4 ara listem var buna uyuyorum 1.5 yilda 20 kilo aldim

0|0
    0|0
    • Dostum urunu sipariş ettim artık sence nasıl ürün? www.supplementler.com/.../hardline-progainer-5000-gr-766

• Tabi bide kemik inceligi konusun da bir fikir verirsen

• Bana mesaj at

• kardeşim protein tozu kilo aldırmaz. adele büyütür. karbonhidrat alcaksın sen. önerim de optimum serious mass ve dymatize supermass

0|0
    0|0
    • Protein tozu ne yapar?

• Herşeyin bir zararı olabilir ama sanmıyorum bir zararı olucağını. Sonuçta peynir de var protein aynı şeyi sadece hazır olarak.

• dymatize supermass alma bende bobrek kumu yaptı

• Kilo almak istiyosan protein tozu bir işe yaramaz. Karbonhidrat tozu al.

0|0
    0|0
  • Ya usta bnde öyleyimde protein tozu ne oluyo anlatırmısın bazıları zararlı falan diyo

0|0
    0|0
    • Niye zararlı olsun ki protein tozu yiyeceklerden aldığımız protein'in daha hızlı bir şekil de uğraşmadan kana kanışmasını hızlandıran hazır peynir ve yumurta gibi düşün. Bu arada resim deki senisen kilo almana gerek yok gayet iyisin. Kas yapmak istiyorsan kullan. Ama bir yandan spor yaparak.

• Spor yapabilirsin dostum body kilo aldırıyor.

• Usata gunde 5 yumurta ye yeterli miktarda su tuketme oda zararli yerince su ile tuketirsen hicbur zarari olmayacani dusunuyorum

Yükleniyor...