Futbol maçına giderken ne giyebilirim?

Arkadaşlar trabzonspor ve beşiktaş maçına gidicez nişanlımla nisamlım orada görev polisi bende yanında gidicem. Ne giymeliyim eşofman mı ? spor giyim mi ? İlk kez gidicem maça.. Bilgi verirseniz lütfen.

Güncellemeler:
Cevaplar için çok tskr ederim. Nişanlım bjk ben takım tutmayan bırıyım. Karar verdim kot pantolon üzerine güzel kapalı bi t-shirt altına spor ayakkabı :)

0|0
957

En İyi Erkek Görüşü

• Normal Günlük giymeni Tavsiye ederim bide cok acik giyinme Sahada bir cok Polis Arkadasi

olacak ve onlarida zor durumda birakma. Sapik Tarafdarlarda isdik calar cok acik giyinirsen o

yüzden Sade kot giyin üsdüne koyu bir Renkde Ceket tamam.

Saga icinde olucagini belirtmisin eger Polis Arkadasinla yani Nisanlina gitmeden önce Su bilgileri versin.

1. Olay cikdiginda Senin nasil davranman gerekdigini evde Söylesin.

2. Yakin Korumaligini yapmasi gerekdiginde 50 - 100 kisinin arasindan kalirsaniz Seni cnasil cikaracagini ve onunla ayni anda nasil hareket edecegini gösdersin.

3. Gerekli önlemler aliniyor ama genede olmaz dersin olurya Sen konus ona göre daga Saglikli olur..

Trabzon Supor mu alacak Sence yoksa besiktas ?

0|0
    0|0
    • Bizim taraftarımız arasında kendi arasında olay çıkmaz rahat olun ... Zaten ts taraftarıda yok .

• Ben cok Rahatim kafani yorma tecrübesiz kendi Güvenligim Söz konusu oldugunda cok cok Rahatim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 56

• klasik giy. 10 cm topuklu ayakkabı

deri siyah ceket

saçına da topuz

altına mini etek ya da dar pantolon...

Giy forma ya da eşofman... bu da sorulur mu

2|0
    1|1
  • forma altına da kot

0|0
    0|0
  • Forma... Ama Beşiktaşlı değilsen sakın gelme, seni deşifre ederim :))

0|0
    1|0
  • forma

0|0
    0|1
  • Spor giyim gayet hoş olur oyle bir ortam için. Esofmanda olur kot falanda. Ama rahat olacagın seyler gıymen esas. Iyı eglenceler.

0|0
    0|0
  • formadan başka bişey giyilmyefeğini bilmiyomusun? :)) altına kot pantolon tamamdır üste giymen yeterli formayı...

0|0
    0|0
  • spor ayakkabı eşofman ve forma tamamdır..

1|0
    0|1
  • kısa bir mini etek , hafif aşağıya çatallı bir pembe gömlek dekolteli , yüzüne hafif bir makyaj ruj ve göz kalemi tavsiyemdir :)

1|0
    0|0
  • kot giy

0|0
    0|0
  • Kot pantolon üzerine Barcelona forması.. :)

0|0
    0|0
  • altın üstün kalın olsun...bi şey degil bi kaç şey giy bence..gol olunca tanımadıklarında sarılacak sana...

1|0
    0|0
  • forman varsa altına eşofman altı üstüne forma... forman yoksa da üstüne beşiktaşlıysan siyah , trabzonsporluysan bordo olur mavi olur renge uygun bişey giy... yani çok sırıtmasın arada... ama atkın mutlaka olsun bence...

0|0
    0|0
  • Eşofman Spor olmuyor mu ki ya?

Spor giyin, forma giyme ne olur ne olmaz.. Düzgün bir şeyler giyin.

0|0
    0|0
  • Altına şort git beyaz renk olsun.

Üstüne de Liverpool forması giy.

Herhalde senin orda cenazi çıkarırlar...

0|0
    0|0
  • nişanlınla aynı takımlıysan mesela beşiktaşlıysanız ikinizde 19 nolu forma sende 03 sonu formada sevgilinde olursa güzel olur :)

0|0
    0|0
    • Allah canını almasın.. sevgilisi görevli polismiş.. nasıl giysin o formayı.. polis üniformasının arkasına yapıştırır artık 19'u :)) :))

• hay amk polis yazısını okumamışım başlığa göre yapıştırdım ...

• Beşiktaş taraftarı hiçbirzaman DİŞİ KARTALA yan gözle bakmaz. Bakanda dayağını orda yer zaten.. Sen formanı beşiktaşlı herhangi bir ürün giy. Hiçbir sıkıntı olmaz bacım.

0|0
    0|0
  • günlük kıyafet

0|0
    0|0
  • Bana bakarsan bi takım seçmelisin yoksa iş karışık olur Bjk forması altına farketmez gözlerine boya sür dövme yapıştır şık olursun

0|0
    0|0
  • forman varsa forma yoksa rahat bısıler gıy gıt

0|0
    0|0
  • forman varsa forma altına kot pantolon ve spor ayakkabı giyebilirsin. Beşiktaş 3-1 alır skor tahminim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 9

• kot giy hangi takımı tutuyosa nişanlın onun takımına uygun bi renkk.akşamda hava soğuk olur kapalı bi ayakkabı giy:D bide siyah giyceksen beyaz bi şal tak.beyaz giyceksen siyah bi şal tak boynuna:D

0|0
    0|0
  • abiye giycek halin yok heralde :) giy bi FB eşofmanı ve forması ve spor ayakkabısı tamamdır :) tırnaklarına da sarı lacivert ojeler. gözlerinin üzerine de lacivert bi eyeliner. saçına da sarı bi taç. süper olur bence :)

0|0
    0|0
    • Trabzonspor ve Beşiktaş maçına :D

• evet ne var :D:D:D:D komik olur evet :) o zaman normal bi kot pantolon ve uzerine bi tsort en uygunu...

• forma giyinebilirsin ama rahat bişiler yani kot tşört vs

0|0
    0|0
  • Pantolon ve takımına ait formanı giy saçlarını topla eğer takım şapkası varsa takarsan tamamdır ,çok güzel olur :)

0|0
    0|0
  • Kot pantolon tişört converse. Yada istiyosan eşofman giy.

0|0
    0|0
  • Abiye

1|0
    1|0
  • Fanatik değilse forma giymene gerek yok. Spor giyin.

0|0
    0|0
  • askılı bluzla mini eteğini giy bide topuklu ayakkabın olsun.

0|0
    2|0
  • sade bir kot pantolon üstüne fenerbahçeeeee forması asdafdsF:D yanında polis var bişi olmaz.

2|0
    0|0
    • bende fb liyim tatlım : )

• öpüyorum sizi bi fb li olarak :))))))

• mmuah :D

Yükleniyor...