Kıyafetlerinizde tercih ettiğiniz bir tarzınız var mı?

Belli bir tarzınız var mı, varsa bu tarzınız nasıldır? Ona göre mi alışveriş yaparsınız?

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• kot pantolon ve t-shirt kombom vardır, genelde. tabi, soğuğa en çok ihtiyacımızın olduğu şu sıcak yaz günlerinde çok da kısa olmayan şortlar ya da kapriler tercih etmeye çalışıyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• duruma göre degişir

1|0
    0|0
  • yok. ortaya karışık.

1|0
    0|0
  • sade , zarif ve etkili

1|0
    0|0
  • Şu sıralar casual takılıyorum feedbackler pozitif oldukça

1|0
    0|0
  • Günlük Kombinler

-Eşofman, sweat, konvers

-Kot, t-shirt, gömlek, timber

-Kot, gömlek, timber, palto (hakim yaka)

Resmi Kombin

-Takım elbise, hakim yaka palto, deri/nubuk ayakkabı (havaya bağlı), deri eldiven, şemsiye

İç ses : Ulan ciddi ciddi zaman ayırıp bunu yazdım ya. Kendime inanamıyorum!

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 11

• klasikle sporu karıştırmayı seviyorum..

Hoş oluyo

2|0
    0|0
  • Ya tarzımı belli bir kalıba sığdıramıyorum aslında. Yüksek bel şeylere bayılıyorum ama. Özellikle etek ve şort. Dolabımda 10 etek varsa 6 ya da 7'si yüksek beldir. Pantolonlarım dar kesimdir. Elbiselerim de çeşit çeşittir. Kışın uzun kollu mini elbiseler tercihimdir. Pantolonlarım dar olduğu için üstlerine bol t-shirtler ya da güzel gömleklerle kombin yapıyorum. topuklu ayakkabı giymiyorum ama. Ne bileyim daha lise öğrencisiyim, ve saçma geliyor bana şu an için benim topuklu giymem.

1|0
    0|0
    • bencede insan yaşına uygun kıyafet tercih etmeli, bir lise ogrencisine topuklu olmaz, hatta bence ogrenciye topuklu olmaz :)

• eger özel üniversitede okuyorsan ok, ama devlet universitesinde asla tercih edilmez, :)

• Yok ben üniversitede dememiştim, üniversite yaşındayken demek istedim :D

• spor ve paspal giyinirim ama yeri gelip abiye falan giyceksemde ağlatırım ortamı :)

2|1
    0|0
  • farklı tarzlar var tercih ettigim tek bir tarzim yok

kimi zaman vintage-retro, kimi zaman gothic, kimi zaman smart casual, kimi zaman concon

evet ona gore alakasiz giysiler coktur dolabimda

1|0
    0|0
  • karışık ama daha çok spor

2|0
    0|0
  • üst bol salaş şeyler pantolonlar ise dar yada normal kesim

1|0
    0|0
    • bende bu tarzdan hoşlanıyorum

• Gotik tarzım var. Ona göre alıveriş yaparım.

1|0
    0|0
  • sade sık spor rahat

1|0
    0|0
  • var..sade ve uyumlu olucak..ne cok şık ne cok paspal ikisinin ortası:/

1|0
    0|0
  • Üstüme yakışan beni havalı gösteren kıyafetleri alırım.

1|0
    0|0
  • tarz yok sadece şık olmaya özen gösteririm... taşıyabilecğeim birşey olmasına dikkat ederim... beğendiğimi alırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...